Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes azért megszakítani...

Érdemes azért megszakítani apukámmal a kapcsolatot mert a feleségével nem jövünk ki egymással?

Figyelt kérdés
Sajnos apukám nem veszi észre mennyire rosszindulatú a felesége (pláne velem), és hogy azon van, hogy köztünk kavarja a sz**t és ne legyünk jó kapcsolatban. Mivel nem lát át a szitán nem nagyon tudok mit tenni, főleg, hogy próbál a felesége feltűnés mentesen alám tenni.. érdemes lenne ezért apukámmal megszakítani a kapcsolatot? Nem igazán tetszik nekem ez a képmutatás, hogy a szemembe mikor apa látja akkor jópofa, de mindent úgy intez, hogy ne legyek útba nekik. 25n

2021. okt. 18. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Akármennyire is fáj én megszakítanám vele a kapcsolatot. Nem vagy köteles eltűrni a nő undorító viselkedését.
2021. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Apukad ha ennyire vak akkor ra kell vezetni . Kettesbe leulni beszelni.

Elmondani neki mi van.

Ugyan ebbe a cipobe jarok. 9 eve.

Apukammal tartom a kapcsolatot annyit tettem hogy a hazukba nem jarok be, a novel nem talalkozok ha nem muszaj!

Ha beis hiv apa akkor 5 percnel tovabb nem maradok.

Vagy apa jon hozzam vagy elhivom valahova beulni ha beszelgethetnekem van vele.

2021. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azt is el tudom róla képzelni, hogy direkt erre játszik 😃
2021. okt. 18. 21:41
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj nem egy országban élünk ezért ha én megyek hozzájuk akkor nem megoldható (és egyéb rokonok is ott élnek ezért biztos nekem is el kell hozzájuk látogatnom) hogy nincs ott a felesége, max akkor ha apa jön csak hozzám.

Mikor pár éve beszéltem neki erről azt mondta csak beképzelem, nem akar nekem rosszat a felesége. De sajnos ez nem így látszik, mert próbál észrevétlenül keresztbe tenni ahol tud, és sajnos ilyen nagy távolságból is szokott sikerülni neki

2021. okt. 18. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
hogyan? mondanál 1 példát?
2021. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Fateroddal azért nem kéne, ö inná a levét ugymond.
2021. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Mintha csak én írtam volna az egészet.

Így megy már 8 éve, bár ők szerencsére nem házasok.

18 évesen egyedül éltem már, mert "oda" nem mehettem. Majd mikor érettségi tablóra pénzt kértem aputól, a nő leordította a fejem, hogy mit képzelek magamról?! Persze az ő lakását felújította apu, autót vett neki, kifizetett mindent a lányának, de én kussoljak. Volt, hogy náluk aludtam, reggel 6kor keltett a nő, hogy menjek mamámhoz vagy valahova, mert ő megy dolgozni, ne maradjak ott a lakásukban. (az ő lánya otthon lett volna egész nap)

Egyszer megmérgezett. Áthívott kajálni, mikor apu dolgozni volt. Beküldött a nappaliba, hogy majd megesszük ott a desszertet. (Mindig mindenkivel kiabált, hogy nincs bent evés) Utána 10 órán keresztül hánytam. Letagadta.

Úgy oldom meg a dolgot, hogy nem találkozunk. Mindig viszek nekik valamit, amit apuval elküldök. Nagy ritkán megköszönik. Ha valamivel tenni kell az agyát, akkor találkozunk, eldicsekedik és ennyi. 2 hétre szoktam hazajárni, ebből kb 1x szoktunk találkozni fél-1 órára. Azt meg kibírom 4 havonta. De van, hogy a 2 hét alatt egyszersem találkozunk, mert "ő nem ér rá". Nővéremmel ugyanez a szitu áll fent közöttük.

2021. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Aha. Szóval a nő kever, apádat uszítja ellened. Apádat ez látszólag nem érdekli, hiszen nem szakította meg veled a kapcsolatot.

Ellenben te passzonád apádat a nő miatt.

Akkor most ki is a rossz?

2021. okt. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Mintha csak én írtam volna. Még a külföld is stimmel...


Én úgy oldottam meg a dolgot, hogy nem kerestem apámat, nem mentem hozzájuk. Persze, ő se keresett engem, ez rosszul esett, de elfogadtam.

Aztán pár év múlva a nő kirakta, majd elváltak. Akkor rögtön hozzám jött apám, mondta, hogy igazam volt mindenben, és azóta van kapcsolatunk. Persze, ez már nem olyan, mint amilyennek lennie kell. Hiányzik az a pár év, sajnos...

2021. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan tesz alád? Tudnál erre példát? Nem lehet hogy csak ilyennek szeretnéd látni? Ha házasok akkor sajnos a nő van nyeregben. Vagy ha közös gyerek is van akkor pláne.
2021. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!