Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés 50-60 év fölötti,...

Kérdés 50-60 év fölötti, egymással jó kapcsolatban élő szülők tőlük különélő felnőtt gyerekeihez(?)

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furcsa a kérdés, de eszetekbe szokott jutni, hogy a szüleiteknek van-e szexuális élete egymással?

Vagy ezen nem gondolkodtatok soha?

Vagy esetleg tudjátok konkrétan, hogy igen vagy sem?


Mi ilyen idős pár vagyunk, és ma került szóba, hogy mit gondolhatnak a gyerekek erről a témától.


Kérem, ne kezdjen senki hülyéskedni, vagy szétoffolni a kérdést, értelmes válaszokat szeretnék kapni.

Előre is köszönöm.


2022. febr. 8. 16:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy gondolom, bármennyire is jó a viszonyunk a szüleimmel, ez nem rám tartozik. Nem foglalkozok vele, hogy van-e vagy nincs. 33F
2022. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen korú szülőként soha nem gondoltam a gyerekeim szexuális életére... Szerintem ők sem a miénkre. :)
2022. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Nincs nekik vagy 25 ève, de rèszleteket nem tudok.
2022. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért egy normális felnőtt ember tisztában van azzal, hogy a szülei nem fejezték be a szexuális életet az ő fogantatásával. Nyilván szoktak ilyesmit csinálni, de nem akarok ennél mélyebben belegondolni, mert nem az én dolgom. És remélem, ők sem gondolkodnak az enyémen.
2022. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazán nem részeltesen gondoltam a témát, hanem kb ahogy az utolsó válaszoló írta.
2022. febr. 8. 16:28
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
sose erdekelt es sose fog erdekelni
2022. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Pont anyámék szexuális élete a legfőbb problémám.
2022. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy nincs, legalábbis a hagyományos módon. Apám egy betegség miatt sajnos jó néhány éve képtelen erre.
2022. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem a kérdést. Nem szoktam se idegenek, se ismerősök szexuális életén gondolkozni.
2022. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Elvileg azért jutott csak eszünkbe, hogy mennyire lennének megdöbbenve, ha véletlen amikor hazajönnek váratlanul, mi esetleg éppen ezzel vagyunk elfoglalva.
2022. febr. 8. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!