Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi ez az idegenkedês az...

Mi ez az idegenkedês az anyòssal valò együttêlês esetèn?

Figyelt kérdés
Itt több kèrdèst megnèztem anyòssal kapcsolatban,ês a legtöbb nő idegenkedik tőle,pedig anyagilag sokkal jobban jãrnânak.Ên most èpìtkezek anyâm telkêre egy mâsik hâzat felhùzok,az is visszatartò erő,ha egy 39 êves fêrfi egy telken êl de külön hâzban?

febr. 14. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
92%

Ha a házat nem lehet legalább kerítéssel szeparálni, akkor nem sok esélyed van arra, hogy bárki is odaköltözik!

AZ anyagi rész sokkal kevesebbet számít, mint az, hogy az anyós mindenbe beleszól, a fiataloknak nincs magánélete, mert anyós napi 24 órában bármikor beállíthat, meg a legtöbbször a fia nem lesz férj, hanem marad az anyja kisfia.


Szóval jól gondold meg, mennyire éri meg

febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 A kérdező kommentje:
Mâr epîtkezem.
febr. 14. 16:24
 3/151 anonim ***** válasza:
90%
Attól nem lesz jobb a dolog, csak te vesztesz rajta
febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
92%
Azért idegenkednek mert ha pl nincs főzve vagy anyád szerint nincs elég rend, vagy a gyerekekkel kapcsolatban nem ért egyet akkor nem teged fog bactatni vele mint férfit hanem a menyét. Persze nem minden anyós ilyen nyilván. De ez tipikus konfliktus forrás. Külön elve sem mindenki fogja fel hogy az mar egy kulon csalad, de kozoskodve főleg. A masik hogy ha én odacuccolnék anyós házaba nekem soha semmim nem lesz. Ami persze logikus..csak hogy kell elkepzelni ? Ott lakunk, adok a költségekbe, adott esetben gyerekek vannak stb..én meg rakosgassak félre egy saját lakásra vagy hogy? Mert egy eleten at nem akarok mastol fuggeni. Persze ha egyutteles elott sikerult lakashoz jutni az más akkor van hova menni. Na most nálad pl anyós telke te házad..oke nekem igy 40 fele van kozos lakasunk a ferjemmel, de ha a ferjemmel lettunk volna ebben a helyzetben en nem mentem volna bele.
febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 A kérdező kommentje:
Mièrt.Anyagilag jobbab jârok.
febr. 14. 16:32
 6/151 anonim ***** válasza:
90%
Én az anyós korosztály vagyok, de én is azt mondom, hogy ne. Még kerítés esetén se. És véletlenül sem azért mert én felügyelősködnék. Egyszerűen azért mert lehet, hogy pont a menyem érezné úgy, hogy be "kell" szólnia hozzám ha épp lelép valahová, vagy épp tartanának egy kerti partit. Jaj, a kerítésen túl az anyósnak vajon tetszik-e. Pedig tőlem aztán visítozhatnának, de a lányom például ezt tudná, a fiam is, de a párjuknak nem én vagyok az anyja, honnan tudná, hogy ennek én igaziból örülök. Mit mondhatnak ki és mit nem, min röhöghetnek egy jót. A másik szülője felé akkor is van egy gát, van egy generációnyi különbség. Amiről csak a gyerekeim tudják, hogy pont semmit nem jelent. Lényeg az, hogy én sajnálnám a menyemet, inkább segítek nekik ott ahol tőlem távolabb élnek, ne rontsák el azzal, hogy ideköltöznek. Ugyanígy a gyerekeimnek sem javasolnám, hogy a párjuk szüleivel éljenek egy telken.
febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
93%

Nézzük fordítva, Neked hogy tetszene, ha a feleségednek lenne úgy egy háza az anyósoddal közös telken, hogy neked ahhoz semmi közöd, csak odacuccolhatsz, de ha valami nem tetszik majd anyósnak, vagy akár Neked, akkor szépen mehetsz vissza oda, ahonnan jöttél, mert neked ott semmi jogod nem lesz.

Nyilván anyagilag jobban megéri, de nem a házaspárnak, hanem csak annak, akié lesz a ház.

febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 A kérdező kommentje:
Ez nem ìgy müködik.Lesz kerìtès is.
febr. 14. 16:39
 9/151 anonim ***** válasza:
93%
Alapelv: ne költözz olyan távolságba az anyósodtól, hogy át tudjon menni papucsban.
febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
93%
Ha a telek az anyós nevén van akkor nem építkeznék oda.
febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!