Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én látom úgy hogy egyálta...

Csak én látom úgy hogy egyáltalán ki sem állhatnak a párom szülei??

Figyelt kérdés

Minden ott kezdődött,h én odaköltöztem hozzájuk. Nm szóltak h nm lehet,megengedték. De hirtelen döntésből mentem oda,cuccaim nm voltak nálam. Anyósommal egy méretek vagyunk,egy felső,vagy egy papucsot nem adott a lábamra hogy ne fázzak meg!Nagyon hideg tél volt akkor pedig. Egy párnát nem volt képes adni,amin aludjak,vagy egy takarót. 3 napig egy ruhába voltam,amíg nem mentem haza a ruháimért. Mellesleg kaja se volt otthon,egy szelet kenyér sem. Este kellett rendelnünk,mert már éhen akartunk halni. Ott laktam már 11.napja mikor hallottam,hogy mondta anyósom a keresztlányának,hogy biztos kibeszélik majd a falubéliek,hogy neki magyar menye van. Ráadásul a fia nem dolgozott,az én pénzemet meg folyton elvették tőlem. Amióta elköltöztem onnan a fiukkal,1 éve már, sem születésnapomra,sem húsvétra,sem karácsonyra,se szilveszter/újévkor nem jöttek el hozzánk. Ide csak akkor jönnek ha pénzre van szükségük,de ki kell nekik fizetni a tankot is pluszba. 30 kmre laknak innen. 10 km tőlük a legközelebbi város,ahova szoktuk kérni,hogy vigyenek el,és pénzt vesznek el akkor is. Saját gyerekük születésnapjara se jöttek el. 3 lány testvére van a páromnak,abból 2 volt itt nálunk mindkettő 1x volt az 1 év alatt,mindkettő vásárolt tőlünk azért jöttek. 3.lány meg egyáltalán nem volt még. Amikor ott laktam náluk,bementek a szobába,levegőnek néztek,hozzám sem szóltak egy magam voltam mindig, a párom szobájába. Emellett ha a párom egy maga teszi ki magát facera azt rögtön lájkolják,ha közös képet tesz ki velem,azt meg sem látják. Miért van ez? Csak én érzem úgy hogy nem szeretnek?? Karácsonykor mi mentünk el,fotózkodtak a vejeikkel,eszükbe sem jutott hogy velem csináljanak. Miért érzem úgy,ha babánk lenne se érdekelné őket??

Karácsonykor mi 100 ezer ftot csak arra költöttünk,hogy ajándék,meg főzni való hogy hátha jönnek,nem jöttek plusz mi vissza se kaptunk tőlük semmit. Ha megyünk volt már olyan hogy egésznapra elmentek otthonról. Mi ketten voltunk az üres házban,holott hozzájuk mentünk látogatni. Szemembe nem mondják meg hogy baj van velem,de jelekből ezt veszem le sajnos.


márc. 14. 14:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
"Ott laktam már 11.napja mikor hallottam,hogy mondta anyósom a keresztlányának,hogy biztos kibeszélik majd a falubéliek,hogy neki magyar menye van." - A falu szajatol felnek sajnos.
márc. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Minek jöttél össze cigányal??
márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

"Anyósommal egy méretek vagyunk,egy felső,vagy egy papucsot nem adott a lábamra hogy ne fázzak meg!Nagyon hideg tél volt akkor pedig. Egy párnát nem volt képes adni,amin aludjak,vagy egy takarót. "

A barátod se adott neked semmit.

Egy fejős tehén vagy, aki házhoz megy a pofonért.

márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 masterboy. válasza:
95%
Menekülj mert rábaszol!
márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenek a cigók,lehúzósak nem tudtad!?

Menekülj míg lehet!!!

márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Mi a tököm az a "nm"? Nem bírsz leírni egy rühes e betűt????
márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne szulj gyereket.
márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Minden ott kezdődött,h én odaköltöztem hozzájuk."


A probléma tényleg itt kezdödik, minek költözöl oda félig idegenekhez! Nem csoda, ha nem örülnek, ha felnöttesdit, párkapcsolatosdit akarsz játszani, akkor költözzetek össze valahol a barátoddal, de ne menjetek a szülei nyakába!

márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

#8

Lesz ott 8 pulya is. Ezek csak ehhez értenek, az ész nélküli szaporodáshoz.

márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

#10, persze, abból lesz a segííííly.


Aranyoskám, ha te ide jöttél volna a fiamhoz 3 napra a cuccaid nélkül, én sem adtam volna a sajátomból. Mire föl? A bugyijait is szeretted volna hordani...? Elképesztő!

márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!