Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom anyja fèl valamitől ?...

Párom anyja fèl valamitől ? Egyfolytában nyaggadt engem hogy menjek vele dolgozni

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy én jelenleg is dolgozom vendéglátóskent . Azt is tudni kell hogy ő nem dolgozik már nagyon régóta csak a férje. Lenne lehetősége hogy menjen dolgozni de egyfolytában a kifogásokat keresi egyedül fel menni én (úgy gondolom ) hiszen mi másért nem menne . Viszont együtt élünk és megmondtam neki hogy nem megyek oda dolgozni ahova ő akarja csak hogy vele menjek. Igaz hogy nem keresek sokat és ahova ő szeretne menni jobban lehet keresni . De könyörgöm nekem miért kell ahhoz mennem, hisz nekem van bejelentett munkám . Nagyon szeretném kérni a tanácsotokat hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet mert egyszerűen nem értem.
márc. 25. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Megmondod hogy nem mész oda és kész téma lezárva. Hogy ő megy vagy nem az meg már nem a te dolgod
márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem, de olyan ismerős ez a kérdés.

Nem valami erdőn át, biciklivel kellene menni?

márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Nyaggadt, úgy érted, nyamvadt? Hova mész fel egyesül te?
márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 éve otthon ül, nehéz lehet újra elkezdeni.

De ezért valóban nem kell vele tartani. Ha jobb a pénz, és felvesznek, csak miatta nem mennél?

márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért azt is mérlegelni kell, hogy az a fizetés mennyivel több. Ér-e annyit, hogy nagyjából 24/7 együtt légy anyósoddal, aki csüng rajtad.
márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezeld hogy maradj a jelenlegi munkahelyeden, ennyi.
márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mama, nem megyek oda. Pont. Téma lezárva.


Komolyan, ennyi pipogya embert....

márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el, csinálja. Aztán majd mesélje el milyen, hogy tudj dönteni.
márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy köszönöd de van állásod nem erőltesse rád amit nem akarsz.ennyi
márc. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!