Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosómék udvarán van egy...

Anyosómék udvarán van egy szoba konyhás kis ház. Párom szeretné ha odaköltöznénk, én nem akarok mert túl kicsi és nem tudnánk stilusosan berendezni sem. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 11. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi pénzetek van pár év spórolás miatt ha jó viszony talán beleférne.
2013. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Kevés infó. Hol laktok most? Létfontosságú hogy oda költözzetek?
2013. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg kevés az infó. Ha éppen lakásra gyűjtötök és amúgy jó viszonyban vagy az anyósékkal, esetleg átmenetileg jó megoldás lehet, amíg összegyűlik a pénz saját lakásra.
2013. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne menj olyan helyre ahol nem érzed jól magad, mert akkor nagyon vacak életed lesz. Ismerem ezt az érzést. (Bár én személy szerint szeretem a kis házakat/kunyhókat.)

Beszélj vele, hogy nagyon nem érzed jól magad, nem akarod az egész életed szorongásban leélni.


Másrészről viszont ingyen ház, megosztott rezsi költségek, kert... Ahol mindég össze futhatsz anyósékkal akik nem feltétlenül elviselhetetlenek, de valószínűleg kényelmetlenség jöhet ki a dologból.

2013. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még nem lakunk együtt, szerintem nincs megtakarítása a páromnak.
2013. szept. 11. 19:25
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
És neked munka vagy neki?
2013. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Összeköltözni úgy, hogy még ennyit se tudtok egymásról? Minek?

Meg milyen anyós, amikor még nemhogy esküvő nem volt, de még csak együtt sem éltek?

2013. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A nincs nagy úr, és Te a stílusról elmélkedsz? gondold át inkább az eddigi válaszokat. Sok okosság van bennük.
2013. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a pénze. Én az összes eddigi párom anyját anyósomnak hívtam. Mi ezen annyira meglepő?
2013. szept. 11. 19:39
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Oké nem érdekel de pénz nélkül nem lehet megélni.
2013. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!