Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Maganlakashoz valo jog megsert...

Maganlakashoz valo jog megsertese az anyosomra is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Harom hettel ezelott az anyosom se szo se beszed,megjelent nalunk azzal,hogy o most itt marad nalunk meghatarozatlan ideig,ha tetszik,ha nem.ez eddig oke is,csak az a baj hogy mar evek ota ki nem allhatjuk egymast.,enyhen szolva.nem is kellett varni sokaig az elso veszekedesre,aminek a vegen megmondtam neki,hogy tunjon el a lakasombol.kijelentette,hogy o bizony addig marad,amig akar.azt tudni kell,hogy ez egy szolgalati lakas,amit a munkahelyemtol kaptam,amiert naluk dolgozom.magyarul hivatalosan en vagyok a foberlo.jogilag megtehetem,hogy kirakom a hazbol?a masik kerdes,hogy van egy nyaralonk,aminek 50%-ban en vagyok a tulajdonosa,a masik fele a felesegeme.ott is ugyanez a helyzet.amikor ott vagyunk,mar jon is.tulsagosan biztos a dolgaban a felesegem miatt.de en ott sem szeretnem latni tobbet.mi a teendo hivatalosan,vagy tenyleg nem tehetek semmit?kosz a valaszokat.

2012. márc. 28. 15:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nehogy már te költözz ki a szolgálati lakásodból! Ahová, megjegyzem, más nem is nagyon költözhetne...
2012. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
ja,nehogy te költözz.Meg mi az ha tetszik ha nem:))Ennyi erővel az ágyadba is bemászhat akár tetszik neked akár nem:))Te vagy otthon nem ő
2012. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka költözzön ki a nyaralóba. Lassan fűteni sem kell, de a lakhatási költség amúgy is megéri, hogy ne lásd a fejét. Brrrrr. Sok sikert!
2012. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a feleséged az anyósod mellett áll, akkor neki meg ultimátum kell: vagy az anyós megy, mindkettőjüket kirakod. Mehetnek a nyaralóba...
2012. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez EGY SZOLGÁLATi lakás, és csak ti lakhattok itt.
2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Csakis a felesegem meg a gyerekeim miatt nem balheztam eddig,de most,hogy elkezdett engem meg a szuleimet minosithetetlen hangon ocsarolni,igencsak betelt a pohar.eleg durva szavakkal kuldtem el melegebb eghajlatra,14 -15 ev keserusege szakadt ki belolem igazibol.mindig is ereztettek velem,hogy egy kis falusi parasztgyerek vagyok,amit egyaltalan nem szegyellek.a felesegem azota nem szol hozzam.neki sokkal fontosabbak a szulei,mint a mostani csaladja,ugy tunik.
2012. márc. 28. 17:48
 17/23 anonim ***** válasza:
De miért ment hozzátok az anyós?
2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta,az unokáit akarta látni,meg különben is nyugdíjas,mindenre van mar ideje...Bar én inkább azt gondolom,csak engem provokál....
2012. márc. 28. 19:46
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom biztosan, de azt hiszem, a szolgálati lakásnál be kell jelenteni a cégnél, hogy ki lakik benne. Egyszerűen - ha nem akarsz problémát a feleségeddel - kérd meg valamelyik munkatársadat, hogy telefonáljon a főnököd nevében, hogy nincs engedélyezve plusz egy fő elhelyezése, ellenkező esetben a szolgálati lakás igényedet felülbírálják. Hátha így megszabadulsz a kellemetlen vendégtől...
2012. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mik a fejlemények?
2012. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!