Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Maganlakashoz valo jog megsert...

Maganlakashoz valo jog megsertese az anyosomra is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Harom hettel ezelott az anyosom se szo se beszed,megjelent nalunk azzal,hogy o most itt marad nalunk meghatarozatlan ideig,ha tetszik,ha nem.ez eddig oke is,csak az a baj hogy mar evek ota ki nem allhatjuk egymast.,enyhen szolva.nem is kellett varni sokaig az elso veszekedesre,aminek a vegen megmondtam neki,hogy tunjon el a lakasombol.kijelentette,hogy o bizony addig marad,amig akar.azt tudni kell,hogy ez egy szolgalati lakas,amit a munkahelyemtol kaptam,amiert naluk dolgozom.magyarul hivatalosan en vagyok a foberlo.jogilag megtehetem,hogy kirakom a hazbol?a masik kerdes,hogy van egy nyaralonk,aminek 50%-ban en vagyok a tulajdonosa,a masik fele a felesegeme.ott is ugyanez a helyzet.amikor ott vagyunk,mar jon is.tulsagosan biztos a dolgaban a felesegem miatt.de en ott sem szeretnem latni tobbet.mi a teendo hivatalosan,vagy tenyleg nem tehetek semmit?kosz a valaszokat.

2012. márc. 28. 15:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sajnos mar a húga is nálunk van egész nap.sulve-főve együtt vannak így hárman.:(((
2012. márc. 30. 18:05
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi újság azóta?

Őszintén ledöbbentem a veled történteken!

2013. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, mit sikerült intézni. Az a főnökös ötlet nem jött be? Esetleg nem vagy annyira jóban a főnököddel, hogy ilyenre tényleg megkérd? Hatásos lenne nagyon, főleg ha direkt úgy intéznéd, hogy a feleséged vegye fel a telefont.

Sógornőd meg mi a túrónak költözött oda? Ugye csak ideiglenesen??

2013. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!