Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nincs jövedelmem, nem tudtam...

Horváth Gané Csaba kérdése:

Nincs jövedelmem, nem tudtam befizetni a "szabályok kisebb fokú megsértése" miatt rám szabott 10e büntetést. Vállaltam a közmunkát, de hiába, most be kell vonulnom Baracskára 10napra. Börtönbe kell menjek EGY PARKOLÁSÉRT? Nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én szívesen mennék. Érdekes dolog lehet pár napra kipróbálni egy börtönt belülről. És ott van az a jó érzés, hogy úgyis mindjárt kimegyek. Hátránya meg nincs, mert az erkölcsi bizonyítványba nem számít be.
2012. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
fizetsz.ez mindíg is így volt, aki nem fizeti ki a büntzetést, az leüli. (azért gondolom nem mai az ügy, ha befizetsz havonta 2000 forintot már tuti kifizetted volna)
2012. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
ha nincs jövedelmet, arra honnan volt pénz, hogy autózzál és parkolnod kellett? amiből az összejött, összejött volna 10ezer a büntetésre is, szerintem csak szórakozol
2012. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt hol írta, hogy az autó a sajátja és ő is tankolta?
2012. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nincs más megoldás. Közmunkára is átválthatták volna, de erre váltották. Ez a helyszíni bírság hátoldalán is rajta van, 30 nap állt rendelkezésedre, hogy befizesd.

A szabálysértés pontos megnevezése pedig: Közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése.

Azt tudni kell, hogy ez nem börtön lesz, hanem szabálysértési őrizetbe kerülsz, olyan mint egy elektronika nélküli kollégium, ahol nem mehetsz el. Szóval bilincs nem lesz rajtad, kimehetsz levegőzni...

2012. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ZETAS ***** válasza:
32%
Provident...
2012. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
azért egy tizest csak kölcsön tudsz kérni egy havertól
2012. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt javaslom,hogy fizesd be! Mindenki követ el hibákat, de ha lebuktál, viseld méltósággal a büntetésed! Egyébként, hogy tudd, olcsón megúsztad. Nekem harminc alatt nem is igen róttak még ki,pedig tiszteletben tartom a szabályokat, csak rugalmas szeretnék lenni.Ilyen üzemanyag-, és egyéb közlekedési költségek mellett ez bagatell!
2012. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
40%
Szerintem buli lehet kipóbálni milyen
2012. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt a pár napot kibírod -
2016. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!