Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem merem felhívni, mit tegyek?

Nem merem felhívni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom anyukájával fél éve nagyon rossz a viszonyom és kb azóta nem beszélünk,ma elhatároztam magam,hogy felhívom,hogy miujság...mer ő is most vállt.De valami visszatartott,hogy felhívjam,picit félek,mi nagyon utáljuk egymást...Szerintetek mit szólna ha felhívnám? Érdemes vagy ne? Picit félek! :-(


19/L



2012. ápr. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
ne hívd fel.
2012. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Felesleges. Felnőtt meglett nőként biztos nem arra vágyik,hogy egy 19 éves kislánnyal beszélgessen erről. Nem telefonon kéne a viszonyon javítani.
2012. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:-(
2012. ápr. 11. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Hívd fel,vagy ha úgy könnyebb akkor írj neki sms-t, emailt. Nem túl személyes,de a békülés első lépésének mindenképpen jó! És tök jó,hogy megteszed az első lépést a békülés felé,függetlenül attól,hogy miért romlott meg a viszony.

Hajrá!!!!

2012. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
én meg azt mondom, hívd fel. Lehet, hogy jól is esne neki, ha érdeklődnél. Nem kell azt mondani, hogy öribarik lesztek, de elmondhatod neki, hogy kedves anyuka, tudom, hogy nem indult jól a kapcsolatunk, de szeretném, ha ez másképp alakulna. ha nem akarja, te akkor is megpróbáltad, vagy ha nyitott rá, még jól is elsülhet a dolog. Azért írd meg, hogy mi volt. Sok sikert!
2012. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem is hívd fel, gondolom jól esne neki

19 évesen nem vagy kislány hidd el

a volt anyósom 20 évesen is örömmel elmesélt nekem több dolgot, nem 10 éves vagy

2012. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó 2 válaszoló,köszönöm szépen,hasznos volt :)


És kedves utolsó,ugyanerre gondoltam,csak félénk voltam,aranyos vagy..pici erőt adott,felhívom :) Puszi!

2012. ápr. 11. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem hívnám fel, de te tudod. Ha úgy érzed, van értelme közeledni és nem utasítana el, hajrá! Én nem akarnám, hogy rám csapják a telefont...
2012. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Mi lett,beszéltetek?

2012. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!