Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életem első randiján váratlanu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első randiján váratlanul megjött úgy, hogy teljesen eláztam, nem részletezem inkább. a baj az, hogy a srác azóta nem keresett én pedig nem merem felhívni, olyan ramatyul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit,keress mäst, ha az a majom nem vägja,hogy ez termeszetes a nöknel, akkor keress jobbat!
2011. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Heló

hogy érted hogy megjött és eláztál??

a havitol áztál el vagy mi? :O

2011. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtam keresd a társaságát. Hivd fel! Minket fiúkat abban a korban nagyon is érdekel minden ami a nöi szervezetben történik. Én anno részletesen kikérdeztem az elsö baratnömet, hogy miképpen is müködik egy lány és föleg a mensi dolog érdekelt. Menstruál tehat van puncija tétel nagyon is foglalkoztatta a fantáziámat. Sokkal jobban mint a szinusz tétel. Annak semmi hasznát sem láttam de egy nö aki menstruál, tehát ivarérett tételt sokkal hasznosabbnak láttam. A dolgot még viccesre is lehet venni késöbb. A mensi a fiuk számara a nöiesség egyik szimboluma. Az örék nöi titok része. Szerintem azért nem hiv mert úgy érzi hogy kerülöd. Félreértések szinjátéka.


Velem egyszer az történt, hogy a lányt vagányul megemeltem bemutatva, micsoda erés egy gyerök vagyok! Mire jól elpukiztam magam hangosan! Majd a pofám szakadt le. Utana nem mertem keresni a lányt. Ö meg azért nem keresett mert azt hitte dobtam. Pedig csak a pofám égett le olyan cikinek éreztem. Ne ess ugyanebbe a hibába. tehát hivd a fiut és ne emelgesd a randin! Ö se téged! :-)

2011. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HAA-HAA!
2011. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok..! Nagyon gáz, mert az ominózus eset után nagyon gyorsan lekoccoltam haza, éppen, hogy csak elköszöntem tőle...


Biztos, hogy nekem kéne utánamennem? Ő is hívhatott volna..! Nekem olyan égő, hogy nézzek a szemébe..:( Tudom, hülye vagyok, meg, hogy ez természetes,de akkor is...


A pukizós sztorin viszont nagyon jót mosolyogtam!:)))

2011. febr. 24. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha te léptél le rögtön utána, akkor eszedbe ne jusson várni, hogy majd ő keres, ő most úgy gondolja, hogy te dobtad is. Ha érdekel, hívd fel nyugodtan. Jó oké, te vagy a lány, de te is akarod, nem? Majd legközelebb hív ő. Veszítenivalód meg nincs, ennél jobban úgysem éghetsz :D (Egyébként meg nyugi, előfordul, és nem annyira ciki az, mint gondolod, az inkább felnőtt nőknél munkahelyen gáz, na ott tényleg az... )

19/N

2011. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is bejöttél neki, ez nem tántorítja el...
2011. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!