Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » MI lehet a baja? Mit tegyek...

MI lehet a baja? Mit tegyek ötleteket kérek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van hogy a barátom anyukája nagyon gonosz velem! Most az elején kijelentem hogy semmi olyat nem tettem amiért megérdemlem hogy igy viselkedjen velem! Nem mondja a szemembe hogy zavarom de olyan megjegyzéseket tesz amiből észre lehet venni! A barátom szerint csak túlzásba viszem de amikor nincs ott akkr is flegma az anyuja éés van hogy nem képes köszönni se! Állandoan takaritok náluk sokszor fözök sütök mindent rendbe hagyok a szobákat is kitakaritom hogy segítsek! Mégis beszologat meg flegma bunko. Szerintetek mit tegyek?

2012. máj. 20. 14:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
anyukám többször mondta barátomnak jöjjön ideő nem kérne el 1ft-ot se
2012. máj. 20. 14:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok mit tanácsolni igazából :S Nem lehet, hogy az zavarja, hogy te az ő házukba sütsz,főzöl és takarítasz? Én őszintén szólva nem örülnék,ha valaki itt nekem nekiállna takarítani meg főzőcskézni.Inkább én megfőznék mindent +2 főre és takarítanék a gyerekeim párjaira,unokákra is, minthogy a saját otthonomat más akarja rendben tartani!

Inkább a barátod aludjon többet nálatok, ha ez megoldható,te meg legyél náluk kevesebbszer ha ennyire nem lát téged ott szívesen:(

2012. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ha nincs takaritva egésznap hisztizik meg üvöltözik mindenkivel és ő kér meg arra h fözzek mert nem ér rá
2012. máj. 20. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!