Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket kérek: nászajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérek: nászajándékba mit készíthetnék a bátyáméknak?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk már mindketten. Ők 30 körül járnak, a lakásban minden főbb berendezésük és háztartási eszközük megvan már. Fő ajándékba pénzt szeretnék adni, de azt még az esküvő előtt odaadnám, hogy az esküvői költségekre (vagy másra) fordíthassák (mert nagyon nehezen szedik rá össze a pénzt, pedig kis esküvő lesz).


De szeretnék ott a helyszínen is (vagy utána kell?) adni valamit, amit én készítettem, hogy valami személyeset is adjak. De nem tudom, mit készíthetnék. Tudok ilyeneket csinálni, de utoljára tizenéves koromban csináltam kézműves dolgokat, és most már nincs ötletem, nem jut eszembe semmi jó. Segítsetek légyszi.


2011. máj. 23. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fényképeket dolgoztass ki, és csinálj egy nagyobb kartonra vagy vékony funérra egy szép nagy képet. Ez lehet olyan, hogy közös pillanataitok, vagy az ő életének nagy fordulópontjai. Például a gimnáziumi ballagása mellé rakhatsz egy szalagot (amit a szalagavatón viselt) esetleg szüleitekről képet, de a menyasszonyról se feledkezz meg!:)
2011. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mi karácsonyra csináltunk több ilyen tablószerű dolgot családi képekből kicsi korunktól napjainkig....


más


haveromék esküvőjére:1 kis kosárka 1 üveg bor,síkosító keményítő(étkezési "ha nem állna úgy a cucc") papucs hisz úgyis papucs férj lesz vibrációs gyűrű meg 1 borítékba pénz....

2011. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha tizenévesen kézműveskedtél utoljára,lehet, hogy a saját ötletedet össze kéne vonnod egy profi kivitelezővel. Nem teljesen kézműves műfaj, de a digitális képkeret a feltöltött kedvenc fotóikkal, kedves, személyes, és a legtöbb lakásban "elfér".

Jópofa lehet, egy páros póló,( egyszínű, vagy fekete a srácnak, fehér a lánynak ) " I love..." felirattal, a fiúén, a lány, a lányén a fiú fényképével.

Nálunk nem nászajándék kiegészítő, hanem karácsonykor volt nagy siker, egy nagyon jópofa cipős bögrécske, rajta a tulajdonos becenevével. Azóta is imádják, akik kapták:-) Ha gondolod, elküldöm a képét, én is keramikussal csináltattam meg.

2011. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. máj. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!