Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem szereted az anyósodat,...

Ha nem szereted az anyósodat, akkor is megjátszod, hogy jó barátnők vagytok?

Figyelt kérdés
Régen bírtam, de az utóbbi években egy gazi szörnyeteg lett. Össze is vesztem vele és megmondtam neki is és a férjemnek is, hogy utálom a szemétségei miatt és hagyjuk békén egymást. Mostanában viszont sűrűn jön hozzánk és úgy csinál, mintha tök jó barátnők lennénk, pedig tudja, hogy nem így van. A férjem is állandóan kettesben hagy vele. Ilyenkor a sírás kerülget. Ha szól hozzám válaszolok, köszönök illedelmesen, de egyszerűen nem bírok vele haverkodni, meg úgy tenni, mintha a sok gonoszság meg sem történt volna. Persze bunkó sem vagyok, mert nem akarom megbántani a férjemet, de nagyon nehéz még ezt a kis "kedvességet" is kierőszakolni magamból. Kötelező szeretni az anyóst?

2012. jún. 5. 00:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

# 10/10


Én ugyanígy érzek. Az a legrosszabb, hogy amiért nem dicsérgetem a mamát, hogy 1 hónapja nem iszik és szóvá tettem hogy herpeszes szájjal puszilgatja az 1 éves lányomat, a férjem szörnyen bunkó velem. Mindig úgy állítja be, hogy a mama szent és én vagyok a rossz.

2012. jún. 7. 14:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell hazudni, ha nem szereti valaki, csak nem kell bosszantani, meg direkt hergelni, de valahogy tisztelettudóan viselkedni vele mégis.
2012. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!