Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyosomnak szeretnek valami...

Anyosomnak szeretnek valami szep smst irni marcius 8ra, segitenetek ezt megfogalmazni?

Figyelt kérdés
Nemreg kaptam "anyosomtol" (azért irom idezojelbe, mert a parom edesanja akivel lassan az eskuvot szervezzuk) smst, amiben felkoszontott, es szeretnek en is valami szepet irni neki. Meg akarom koszonni az uzenetet, es boldog napsuteses tavaszt akarok kivanni, es meg akarom koszonni, hogy felnevelte a fiat "nekem". De a fogalmazas nem megy... segitenetek nekem?
2012. márc. 8. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Sajna semmi sem jut eszembe, de nagyon szép tőled!
2012. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá googleban nőnapi versekre. Biztos van egy halommal és kiválaszthatod, amit illőnek találsz, illetve tetszik.
2012. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

google.vagy idezetek.hu.

vagy ilyesmi...

milliónál többet találsz...

2012. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok, de ezt inkább anyák napjára halaszd. Ilyenkor a férfiak köszöntik a nőket.
2012. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!