Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megőrülök már, mit csináljak?

Megőrülök már, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, párom anyukájával lakik, anyagi gondok és távolság miatt még nem tudtunk összeköltözni, de rajta vagyunk nagyon az ügyön. Visszahallottam már többször is, hogy kibeszél a hátam mögött, elmond mindennek szememben pedig mutatja a szépet. Mindig feljön valami, ami miatt engem hibáztat amibe bele se szóltam, nem tehetek róla. Volt, hogy azért ordibált velem és haragudott meg rám, mert nem szóltam bele a párom és ő közti vitába... Van egy ismerőse aki szétakart minket régen is szedni és azzal nagyon barátkozik. Ő meg gondolom nyalja a seggét, hogy minél közelebb kerüljön páromhoz. Az anyós hívogatja, a páromat meg próbálja rávenni mindenféle indokokkal, hogy találkozzanak stb. nem hagyja békén vele. Kutakodik utánunk, nyomoz, hallgatózik és megvan sértődve ha nem olvasgathatja nézegetheti személyes dolgainkat, dolgait a páromnak. Párom és én már idegileg kikészültünk az utóbbi hónapokban. Párom azt mondta, hogy egyik barátnőjével sem volt jóba, velem még tűrhetően viselkedett. Én igyekeztem jóba lenni vele, segíteni amiben tudok, kedves lenni még ha őrületbe is kerget sokszor, meglepni apró ajándékokkal, hogy megköszönjem h ott lehetek, főzni, mosogatni, takarítani, de már nem bírom. Nem vagyok jó neki és kész. Megint elkezdte, hogy én tehetek mindenről ha baj van, párom is azért ordibál már vele szerinte mert néha összeszólalkozunk... mert annyira feszültek vagyunk már mi is, hogy ez a helyzet nem tudunk összeköltözni, ott meg nem jó miatta, így könnyebben összeszólalunk, de nem vesszük fel mert tudjuk hogy feszültek vagyunk. Nem veszi észre, hogy azért ideges a párom amiket művel, nem hagyja békén folyton tömi a fejét, úgy kezeli mint egy 10 évest, mert szerinte: ő az anyja és akkor se hagyja békén, egyengeti az útját neki, mögöttesen ahogyan szerinte jó... ezért hónapok óta ordítoznak egymással a párom és anyukája. + van neki képe nyavajogni nekem, kétszínűen, hogy neki milyen rossz hogy ilyen a viszonyuk és segítsek neki békülni. A baj az, hogy jelenleg csak én tudok páromhoz járni, mert nekem munka mellett van kevés szabadidőm, neki soha nincs. De így mi a fenét csináljak?

Már nem fogom bírni, hogy jópofizzak, ha meg összeveszek vele és elmondom végre az én véleményem is, akkor meg nem mehetek majd hozzájuk...



2012. jún. 19. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem eddig mindegyik párom anyukája imádott és én is őket. Ezért se bírom felfogni ezt a helyzetet.
2012. jún. 19. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:

szerezz shotgunt, azt adj nekik.

Ja mégse,az olyan UN-európais. Igazából nemnagyon tudsz mit tenni, Te már megtetted amit lehet. Legnagyobb gond a távolság és ha jól értettem amit írtál akkor még az anyósod.

2012. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...nyilván egyértelmű.

Még annyit hogy szerintem ne erőltesd az egészet, hagyd őket ahol vannak, és vegyél ki 1 szabadságot...sőt,egy jó nyaralást 1-2 jóbaráttal. Sokkal jobb lesz utána szerintem..csak az eleje lenne nehéz egyedül.:D

2012. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos csak az idő segítheti...várni kell még lesz egy lehetőség hogy összeköltözhessetek!Sajnos ez idő de szerintem megéri várni és tűrni ha belegondolsz, hogy azután nem lesz az életetek része és nem fog többé zaklatni!
2012. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!