Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök! Anyám folyamatosan...

Megőrülök! Anyám folyamatosan engem piszkál! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Annak ellenére,hogy mindig mellette voltam, ott segítek ahol tudok, nem hiszem,h hasonló korúak ennyit megtennének. Nővérem már dolgozik, de semmit nem segít csak követel,karácsonyra sem jött haza,mégis ő a kedvenc.Az öcsém fizetős iskolába jár,de nem dolgozik, anyám szerint vele sincs gond.Csak velem aki mellette van és ahol tudok segítek...
2012. máj. 25. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember általában azt bántja akit szeret. Sajnos.
2012. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Párom anyja is ilyen. A nagyobbik gyerek, a kicsi lánya egy hihetetlenül ostoba ember, aki az anyuci háta mögött akart jelzálogot tetetni az anyja házára, de ő a pici lánya. A kisebbik, az olyan helyes, olyan édes... Dolgozik, de nem ad haza pénzt. A barátom, ha van munkája, ha nincs, ad haza nem kevés pénzt. Na találd ki, ki a fekete bárány. Szerintem nem lehet mit tenni. Vagy tűröd, vagy elköltözöl. Sajnos.
2012. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg sem érdemli akkor,hogy ilyen lánya legyen.Amúgy egykeként sem jobb.1 válaszoló elmélete alapján engem nagyon szerethetnek a szüleim.Most ott tartok,hogy összeteszem a kezem azért,hogy elköltözhessek,vagy valamilyen formában megszabaduljak apámtól.
2012. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!