Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindjárt megőrülök attól,...

Mindjárt megőrülök attól, hogy folyton csak egyedül vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 éves csaj vagyok, itthon élek, most épp a családból senki nincs itthon, a nővéreim már elköltöztek, barátaim nincsenek, beteg vagyok, szar kedvem van, beszélni akarok valakivel de bárhogy is kotorászok a fejemben, nincs senki akivel beszélhetnék. (Hozzám közel álló emberből 2 van, de ők most nem "elérhetőek"
2012. jún. 4. 18:07
1 2 3
 1/24 Bence_ ***** válasza:

Miről beszélgetnél?

Barátok miért nincsenek?

2012. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mesélj!!!

Egyébként ha majd meggyógyulsz keress valami klubbot,ahol új embereket ismerhetsz meg!

2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A szüleid lassan hazaérnek. Élj velük családi életet.
2012. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid?
2012. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért vagy beteg? Miért nincsenek barátaid? Van hobbid? Ha nem miért? Keress valami elfoglaltságot így nem örülsz bele az egyedüllétbe és az unalomtól. Ha lekötöd magad észre sem veszed hogy egyedül vagy.
2012. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem veled lehet a gond?
2012. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem említettem, hgoy nem velem van a gond. Persze, hogy velem van a gond!

(Az mondjuk nem baj, hogy a család sincs itthon, mert velük nem lehet normális családi életet élni -.-")

Eléggé antiszoc vagyok, nagyon nehezen ismerkedem, ráadásul egy faluban lakok, itt meg aztán nem tudok csak úgy besétálni egy klubba. Max a helyi kocsmába... XD

2012. jún. 4. 18:22
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, mert így a legvalószínűbb, hogy értelmes emberre akadsz (az író személyében). Én is elég antiszociális vagyok.
2012. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy és mi a falu neve ahol laksz?
2012. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon is találhatsz embereket,akik normálisak,és beszélgetni akarnak.
2012. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!