Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most ehhez mit szóljak?...

Most ehhez mit szóljak? "Anyósom" egy erotikus masszázs kupont adott a páromnak!

Figyelt kérdés

Most volt párom születésnapja (25 éves, én 22 vagyok, 3 éve élünk együtt, külön a szülőktől).

Ajándékba többek közt egy kupont kapott, elején egy félmeztelen lánnyal, feljogosítva egy kedvezményes tantra masszázsra. Először azt sem tudtam, mi az a tantra masszázs, hát most rákerestem a szalonra a neten... Most már tudom, mi az...


Hogy tehet ilyet?


Amint hazajön a párom megmutatom neki a honlapot és kíváncsi leszek, megbeszéli-e ezt az anyjával, vagy nem, de van egy olyan érzésem, hogy majd azt mondja: "ó, biztosan nem tudta, nem volt szándékos..."


Ti mit tennétek?



2012. júl. 16. 10:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem tudta, mit vesz. :)

Nem tennék semmit, jót rögögnék rajta.

A kupont illetően pedig: több is veszett mohácsnál...

Ha a pasid szeret, eszébe sem jut elmenni rá. Ha meg el akarja használni, legalább tudod, kivel van dolgod, és akkor még hálás is lehetsz az anyósnak, hogy idejében felnyitotta a szemedet...

2012. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
10%
Nekem is kell !!!! Amúgy miért zavar ez téged?Ez csak egy masszázs ! Ennyit nem érdemel meg a férjed ? Ha bízol benne,elengeded szó nélkül !Ha nem bízol,akkor az egész házasságnak/kapcsolatnak nincsen értelme !
2012. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként a 10:22-nek és az utánakövetkező válaszolónak teljesen igaza van.


Csinálhatod a fesztivált, ha a párod el akar menni. Ha nem akkor meg teljesen felesleges a feszkó.


Egyébként kérdezted az anyóst erről?

2012. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

Névre szóló az utalvány?


Mert ha nem, akkor én a soron következő ünnepen, - egy cinikus, maróan gyúnyos megjegyzés-sorozat kíséretében, hogy egyértelműen leessen neki, hogy ez neked rosszul esett- visszaajándékoznám neki, és megnézném - ha él még - a kedves mama férjének reakcióját.


Szerintem lennének ott pofavágások...

2012. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

#12: a tantra sokkal bensőségesebb dolog, mint sok ember azt elképzeli, és én úgy gondolom, hogy ezt mindenképpen a Szerelmével kéne kipróbálnia az embernek.

Egy sima "kiverős" masszázsra szívesebben engedném el a párom, mint ilyen tantrikusra...

2012. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Biztosan nem megy el, már csak azért sem, mert a szalon 130 kilóméterre van tőlünk. Meg amúgyse menne, tudom, hogy nem tenné meg.


Azt, hogy anyós nem tudta, meg nem hiszem el. Magam sem tudtam, mi ez, de azért a félpucér, dugj meg tekintetű csajról a képen már nagyjából ki lehet találni, miről van szó.

És nem újságból való a kupon, mert kemény lapból van, látszik, hogy már így lehetett kapni. És voltak abban a városban pár napja, szóval biztosan ott vették helyben.

2012. júl. 16. 10:36
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
nekem volt, hogy az előző párom anyukája karácsonyra egy darab izzadásgátló stifttel 'lepett meg'... :D nincs gond a személyes higiéniámmal, pusztán g*ciségből :D kedveskedj te is valami hasonlóval, a pároddal meg beszéld meg.
2012. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem azéért,de nem lenne egyszerűbb megkérdezni anyóst,h tudja-e,hogy mit adott,mint itt fikázni?én mondjuk már ott helyben mondtam volna,h "merész egy ajándék,tudod-e",és a reakcióból kapásból leszűröd,h mennyire van képben az ajándékkal...amúgy egyre biztosabb vagyok benne,hogy semennyire..Szóval nem értem,h te is miért nem kérdezted meg...
2012. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

na,pláne,ha előtte jártak a városban,gondolom reklám anyag,osztogatták...

Nem azért,de nekem ez annyira fura,h egyesek bolhából elefántot csinálnak..

2012. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azért nem kérdeztem meg ott helyben, mert próbáltam jóhiszemű lenni és gondoltam megnézem a honlapukat, hogy biztosra menjek és ne csapjak feleslegesen balhét.
2012. júl. 16. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!