Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erotikus masszázs? Vélemények,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van objektív határ a szex és az erotikus masszázs között, vagy ez is hozzáállás és vélemény kérdése?


Igaz, hogy az akupresszúrás pontok segítségével el lehet juttatni a csúcsra valakit a nemi szervek ingerlése nélkül? Tapasztalt ilyet valaki? Hiteles forrás a témában?


Egy igazi erotikus masszőr a normál masszőrhöz vagy a prostihoz áll közelebb? Különbözik tőle érdemben?


A kézi levezetés az mitől erotikus? Szerintem abban nincs semmi erotika.


2011. dec. 26. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az erotikus masszázs nem érinti a férfi/női nemi szerveket.

Csupán a test bizonyos pontjainak ingerlése során nyújt szexuális örömöket.


Nem tudom, hogyan minősítsem ezt a szolgáltatást, mert gyakorlatban még sosem csináltam, csak az elméleti ismeretekkel rendelkezem.

2011. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én kipróbálnám azt,hogy nemiszerv ingerlés nélkül eljutok a csúcsra!

bár ez szerintem olyasmi lehet, mint mikor Jézus megfogant Máriában.

2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Bibliát most miért kevertük ide?


Az elsőhöz: oktatják ezt valahol?

Kiknek ajánlják, kik kérik?

2011. dec. 26. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Oktatják, de nem nyilvánosan és nem is direkt módon.

Főleg sok tapasztalat útján áll össze, hogy mit kell csinálni, ha azt akarjuk.


Én páromnak szívesen csinálnám, de ha egészen őszinte akarok lenni, nem hiszem, hogy sűrűn csinálnám, mert akkor már inkább szeretkezzünk egy jót.

2011. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs objektív határ, sőt kevés ennél szubjektívebb kérdést tehettél volna fel. A masszőrön is, a vendégen is, a körülményeken és a kapcsolatukon is múlik. Szerencsére ez általában néhány ember magánügye (azért nem kettőt írok, mert ha a vendégnek van párja, akkor neki is köze van hozzá, hogy hol a határ, vagy ha a masszőr alkalmazottként dolgozik, akkor a főnökének is). Mindenkinek a saját értékrendjébe kell beilleszteni ezt a kérdést és megtalálni a számára megfelelő választ, és nem hiszem, hogy kívülállónak joga volna ebben ítélkezni.


Ha megnézed a masszazsblog.hu-t, ott láthatsz számtalan elrettentő történetet arról, amikor a masszőr/masszőz a prostihoz áll közelebb. Ezt onnan lehet megismerni, hogy nem ért a masszázshoz, nagy ívben kerülendő. Az igazi erotikus masszázsnak a nevében is benne van, hogy masszázs, tehát a masszőrnek szakértelemmel kell rendelkeznie, és nyilván közelebb áll a masszőrhöz (annyiban, hogy az is). Csak éppen a masszőrként megszerzett tudását nem a szakszerű frissítő/gyógy/sportmasszázs területén kamatoztatja.

2011. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!