Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós téma. Jogos a haragom?

Anyós téma. Jogos a haragom?

Figyelt kérdés
Lassan betölti a gyerekem a 2 évet, páromnak vállalkozása van, nem megy most sajnos jól. Nekem vissza kell mennem dolgozni. Anyósom (aki szomszédba lakik) kiborult, hogy milyen szívtelen vagyok, meg hogy minek szültem a gyereket, ha 2 évesen vissza akarok menni dolgozni. Tényleg ezért szívtelen lennék?

2012. szept. 27. 06:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy szívtelen emiatt. Engem is beadott anyu bölcsödébe ennyi idősen mert a család rá volt szorulva, hogy visszamenjen dolgozni... nincs ebben semmi szívtelenség.
2012. szept. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván mérlegelted az előnyöket-hátrányokat.

A bölcsőde kényszermegoldás: ha kell, akkor kell.

2012. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Akkor sem lennél szívtelen, ha korábban beadtad volna a bölcsibe. Csak most hiszik azt, hogy egy kisgyereknek 3 éves koráig legalább állandóan az anyjával kell lenni,
2012. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is bölcsis, dadusos.voltam, mivel a szüleim elváltak, és anyának dolgoznia kellett, és lám, itt vagyok... Azért van a bölcsi, hogy ilyenkor segítsen, és se nem verik, se nem éheztetik ott a gyereket, úgyhogy ez nem szívtelenség...
2012. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Mond meg az anyósodnak hogy rosszabb lenne, ha nem tudnál enni adni a gyerekednek. Amúgy ha ilyen nagy a szája, akkor nyugodtan vigyázhat rá, hiszen ott lakik a szomszédban.
2012. szept. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is visza mentem dolgozni amikkor a lányom 2 éves volt.

Mi akkor vásároltunk egy lakást és muszáj voltam visza menni. Anyi probálj minnél többet foglakozni vele amikkor szabad idöd van, vagy eleve ugy programozad a napot,hogy munka után legyen idöd csak vele lenni.Ez öt szeritem kifogja elégiteni,igy mert gondolom most te vagy a legfontosabb személy a számára.

2012. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha az anyósod valamirevaló volna, a rikácsolása helyett inkább besegíthetne az ügyben.
2012. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én egy másik országban élek és itt 4 hónap a GYES, nem X év! És kivétel nélkül minden nő visszamegy 4 hónap után dolgozni, csak mert nem akarja elveszíteni a munkáját.


Tehát ehhez képes, az, hogy Te 3 év helyett 2 év után visszamentél dolgozni mert az anyagiak megkövetelték, teljesen érthető.

2012. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
be van carva h esetleg neki is kell majd segítenie. ne törődj vele.
2012. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Hihetetlen agyhalottá válnak az emberek ahogy idősödnek és fene jó dolgukban, sok szabadidejükben elfelejtik, mennyi dolog volt egy gyerekkel. Főleg, ha nyugdíjas. Azt hiszik, hogy a kor olyan érdem, amivel ők már mindentudóvá váltak.

Tisztelet a kivételnek.

2012. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!