Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni, egy olyan...

Mit lehet tenni, egy olyan anyossal akinek semmi nem megfelelö amit csinálok? Segitenétek

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedjek vele szemben? Eddig mindent megprobáltam mégis rossz vagyok, mit tegyek? Volt igy valaki?

2012. okt. 9. 13:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Együtt laktok?
2012. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, mert 4 hónapig birtuk egymást utánna elköltöztünk a férjemmel, azt hittem minden szebb lesz de most megint beleszól mindenbe, és csinálja a balhét
2012. okt. 9. 13:28
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Ne menjetek hozzá,ne engedjétek magatokhoz,korlátozzátok a telefonon való beszélgetést is.
2012. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Golan Trevize ***** válasza:
83%
beszélj a férjeddel, hogy állítsa le.
2012. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A férjem próbálta leállitani, mert még elötte is lehordott engem mindenféle lusta dögnek, meg sokat hazudik ami mindig kiderül, de nem lehet leállitani, állandóan pletykál minket és ránk haragitja a családot és a rokonokat
2012. okt. 9. 13:32
 6/28 A kérdező kommentje:
Félek hogy egyszer szétválaszt minket a férjemmel
2012. okt. 9. 13:33
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
3-assal értek egyet. van olyan viszony, ahol nem használ megbeszélés, a problémák megvitatása. ne engedd közel, tarts a három lépés távolságot. tudatosan törekedj rá, h minél kevesebbet kellejn találkoznototk személyesen, a telefonbeszélgetést is korlátozd a szükséges legkevesebbre. nem kell összeveszni, nem kell fújni, ne legyen örök-harag, nem beszélek veled. normális viszonyt alakíts ki, de állítsd fel a határokat, szabd meg és éreztedsd, h eddig terjed, ennél tovább nem mehet.
2012. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Legminimálisabb érintkezés. Megváltoztatni úgyse fogod, ha eddig nem feleltél meg neki, amikor rendesen viselkedtél vele, később se fogsz. Ne emészd magad rajta, mert tönkre tudja tenni az ember életét az állandó idegroham. Még annyit, hogy vajon ő erőlködik azon,hogy NEKED megfeleljen? Nem? Akkor meg te mért kínzod magad?
2012. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Én most pakolom a ruháinkat....költözünk! Mai sztorija anyóséknak, az éppen a férjem legjobb gyerekkori barátjával, aki mellesleg a könyvelőnk csalom a férjem, itt az ő házukban, a szemük előtt. Na? A férjem tombol, hogy lehetnek ilyen hülyék, miért kell egy házasságba belebarmolni, főleg úgy, hogy van egy négy éve kisfiunk, a második meg a pocakban. Ja és hozzáteszem a meggyanúsított "hódolómnak" is családja van, ők voltak az esküvői tanúnk. És ez évek óta így megy, hogy összejárunk. De valamiért ez nagyon nem tettszik nekik, ha köztünk minden rendben, akkor nekik kavarni kell a szart. Hát ez van...megszoksz, vagy megszöksz. Én úgy döntöttem hogy szökök.
2012. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Jaj de ismerős a helyzet! :)

Semmit sem tudsz csinálni,mert nálam ugyanez van.

Jó csak akkor leszel,már bocsánat,ha a drága anyós se..ét is kinyalod,hízelegsz neki...stb.

Nálam ez nem ment,mert nem jön erőből.

Ha valaki nem szimpatikus,+ piszkálódik velem,nem tudok hozzá kedves lenni,sajnos,nem sajnos,én ilyen vagyok.

Párommal sokat veszekedtünk,tipikus est,nem tudta kinek adjon igazat.

Vagy az segít,ha ritkán látogatjátok,lerázzátok valahogy,vagy beszéltek vele,bár nálunk ez sem működött.

Párom megbeszélte hogy találkozzunk vele ritkábban,de mindig át könyörgi magát hozzánk.

2012. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!