Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csinálnátok? Anyósom...

Ti mit csinálnátok? Anyósom nem látogatja a 3 éves unokáját, (decemberbe jön a kistesó így ingerlékenyebb vagyok vele is sajnos) még csak kétszer látta pedig minden nap elöttünk megy haza kocsival.

Figyelt kérdés
Hétvégén át szerettük volna hívni azt mondta drága a benzin, mondtam neki, hogy akkor átvisszük mi hozzájuk erre azt mondta ne erőszakoskodjak. már ovis és sajnálom hogy itthon azt kérdezgeti neki mért csak egy mamája van...:( nem tudtam mit mondani neki. anyósomnak is csak annyit mondtam, hogy a picit se látoggassa majd, ha ennyire nem érdekli. Túlreagálom? ha nem hívnám lehet hogy keresné az unokáját? segítsetek.

2012. okt. 16. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ne erőltesd, nem mindenki olyan "nagymama típus".
2012. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm. de a párom már kikészült, mert a nővére gyerekeit látogatja, a mienket nem.
2012. okt. 16. 15:43
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
ha csak nem követett el vmi nagy "bűnt" a párod, akkor meg egy gonosz ember, aki kivételezik az egyik gyerekével, illetve az unokákkal, undorító
2012. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
annyi a ,,bűne" a páromnak hogy velem van (szerintem). már azt is felajánlottam, hogy nem leszek otthon amikor átjön, de ez se jó.
2012. okt. 16. 15:54
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Semmit. Örülnék, hogy nem kell foglalkozni vele. Így legalább csak annyi baj van vele, hogy nem jön, amúgy meg jönne csőstül, hogy mindent jobban tud, beleszól, ha rá van bízva a gyerek mikkel megeteti, miket csinál, nem figyel rá meg stb.


A másik meg az, hogy senkire sem lehet rákényszeríteni az unokát. Nem szép, nem megszokott dolog, hogy nem kíváncsi rá, meg nem vesz részt semmiben, de nézd magatoknak szülöd, nem kényszerítheted rá anyóst, hogy márpedig jöjjön látogatni, foglakozzon vele keresse.


Foglalkozzatok vele ti, meg a te szüleid. Most komolyan szükséged van arra, hogy kierőszakold belőle a dolgot, amit úgy is kedvetlenül fog csinálni, csak azért, hogy elmondhasd, hogy na igen is törődik az unokával?

2012. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez a gond, akkor jobb ha nem foglalkoztok vele, ne is hívjátok, ha ez neki jó, akkor nektek nem éri meg ilyenen idegeskedni, sajnállak téged is és a párodat is, szomorú, hogy vannak ilyen édesanyák, mint az övé.
2012. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem reagálod túl. Itt most a gyereken van a hangsúly, hogy mit érezhet, hogy nem kell a nagymamának. A mi családunkban elképzelhetetlen lett volna, hogy minket kevesebbet látogasson a nagymama, mint az unokatesóimat. Ez egyszerűen szemétség, akármi baja is van veletek, ne a gyereken csattanjon, aki a saját vére.
2012. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, a 3 éves gyereket 2szer látta a nagyi és te még tepersz? Tudom, a gyerekért, de szerinted annak a szegény gyereknek tényleg olyan nagyira van szüksége, aki le se sz.ja?

A gyereknek mondd azt, hogy sajnos a nagyi nem ér rá. A férjednek meg ezt magában illetve az anyjával kell elrendeznie, nem neked kellene próbálkoznod.

2012. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Aki lepontoz, annak hogy esne, ha így viselkedne vele valamelyik nagyszülő? Istenem, ebben a világban már az a fontos, hogy mindenkit átgázoljunk, akin lehet? Hogy szarják le egymást a rokonok?
2012. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem esne jól, de mégis mit tegyen? Minek fut olyan kocsi után, ami nem veszi fel?
2012. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!