Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez a távkapcsolat? 3 hónapot töltöttünk együtt nagyon intenzíven. Sajnos 3 hónap után haza kellett jönnöm mert 10 hónap még hátravan a suliból. (1000 km távolság)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, nem tudom elképzelni nélküle az életemet, ő a legjobb barátom, és ő is így érez. Már letelt két hónap, 1 hetet voltam is nála. Minden nap videotelefonálunk 4-5 órát. Eddig minden ok, a bizalom is a helyén volt, többet beszélgetünk, mint mikor még nála voltam, jobban megismertük és megszerettük egymást. Többször is mondta, hogy én vagyok számára az igazi, és hogy mindig velem szeretne lenni. Ezt érzem is, mert minden szabadidejét velem tölti még így is. Szerintetek kibírjuk addig? Vagy már esetleg túl sok időt töltünk együtt az interneten és később megunjuk egymást?
2011. okt. 23. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi nem tudunk segíteni, legalább is ti tudjátok, hogy mennyire szeretitek egymást és eddig úgy tűnik egész jól működik. Próbálj meg kimenni hozzá a szünetekben egy hétre és szerintem nem lesz gond.
2011. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
1 nap 17 érintésre van szükség ahhoz, hogy az érdeklődés fenn maradjon.
2011. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, hogy nekünk kell eldönteni, csak kíváncsi vagyok kívülállók véleményére, hogy ők hogy látják.
2011. okt. 23. 14:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik barátnőm erasmuson jött össze egy sráccal. Erasmus után még egy nyarat együtt töltöttek, de utána a lány hazajött és csak havonta-kéthavonta egyszer tudtak találkozni, plusz a szüneteket együtt töltötték. Aztán a lány lediplomázott és most már egy ideje angliában dolgozik, így csak ugyanannyit tudnak találkozni, viszont azóta el is jegyezte a srác, és úgy tervezik, hogy a srác is kimegy angliába amint tud (neki nehezebb, mert nem eu tagállamba valósi, ezért nem jöhet európába csak úgy, angliába meg még túristaként is komoly vízumra van szüksége, mert oda a sima shengeni vízum nem elég).

Jövőre esküsznek, ez mndkettőjük számára megoldja a vízum és az együtt tölthető idő kérdését. 3 éve vannak együtt...

Szóval működhet, főleg, hogy ti belátható időn belül együtt tudtok majd lenni...

2011. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretitek egymást szerintem kibírjátok.Muszáj lesz. Nekem is van barátom köztünk 2000 Km a távolság. Elég nehezen, de bírjuk. Mi is nagyon szeretjük egymást együtt vagyunk már lassan 2 éve. Már 6 hónapja nem láttam,rettentően hiányzik de most haza fog jönni. Köztünk a bizalom meg van 100%osan. Remélem nektek is sikerül kibírni . Sok sikert !!
2011. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 250 km-re vagyunk a barátommal és még jó pár év van vissza a suliból mindkettőnknek,de igyekszünk...ha tényleg annyira szeretitek egymást,akkor működhet a dolog,csak nagyon sok türelem kell és bizalom.
2011. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy működhet,nekem is működött. 1-évig volt messze tőlem, 2 havonta találkoztunk 2 alkalomra.De nem telefonáltunk állandóan mert felesleges pénzkidobás,csak hetente 2 hetente kb.Most nézem a telom 3327-kimenő sms van benn.30 ft-al is nézne 100-ezer.Ezt nézve én sem vagyok normális.Igaz 8-éves telo de akkor is.
2011. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Napi 4-5 óra telefonálás BETEGES!
2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Eddig minden jól alakult, ő is volt nálam többször, én is nála. 3 hét múlva költözök ki hozzá. :)
2012. jún. 5. 23:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltelt, nem igaz? :) Kb akkor jöttetek össze, mint mi, ahogy nézem. :) A felállás is hasonló. :) Én is kiköltöztem hozzá. Veletek mi van? :)
2013. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!