Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu bekerült a...

Mit tegyek? Anyu bekerült a kórházba. Méhnyak rákja van és holnap lesz a születésnapja és sajnos nem engedik haza. Mit vegyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Virágot megtiltották. Azt mondták nem szabad, És semmi csoki, mert alig eszik valamit. Adnátok valami ötletett?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 5. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kis plüss figurát. Mondd neki, hogy ő fog vigyázni rá, amíg te meg nem érkezel.
2010. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyel neki egy kinyithato nagyon-nagyon szep szuletesnapos lapot amibe nagyon szepet irjal neki!

De ne csak annyit, hogy boldog szulinapot, hanem az erzelmeidet, a gondolataidat es hogy nagyon haza varjatok ot!

Ennek orulni fog, es ezt barmikor elolvashatja, akar 100-szor is egy nap.

Te mennyi idos vagy es anyukad? Van testvered is? Megmutottek anyudat? Jobbulast kivanok neki.

2010. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat én, 19 éves vagyok, és van még egy 14 éves húgom, igen 3 napja műtötték meg..
2010. márc. 5. 14:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! anyu 41 éves.
2010. márc. 5. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Remelem minden jol alakul anyukaddal!!!
2010. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A plüssfigura jó ötlet, talán kereshetnétek olyat, ahol 2 valami csimpaszkodik össze, mert ketten vagytok testvérek. Elefántokból láttam ilyet nemrég valahol. Vagy ha szereti a zenét, vigyétek be a kedvencét mp3 lejátszón, 41 évesen még nagyon fiatalos anyuka lehet! Egy jó könyv is hasznos lehet, mert gondolom nem mindig tudja lekötni magát ott bent. A könyvbe is írhattok pár kedves szót. Akár elrejtve, mondjuk minden 10. oldalon folytatóthatna a leveletek, így neki is izgalmas, megtalálni a szavakat!


Boldog szülinapot és kitartást, mielőbbi gyógyulást kívánok Anyukádnak!

2010. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Mielőbbi gyógyulást kívánok anyukádnak és neked meg a testvéreidnek sok kitartást.
2010. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A plüssfigurát se fogják díjazni.

Régebben nőnap táján lehetett dobozos virágokat kapni,kérdezd meg a nővért,hogy azt engedik-e.

2010. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük,! és köszönöm az ötleteket.
2010. márc. 5. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a kézírásotoknál nagyobb ajándék nincs, az olyan személyes. Jobbulást az anyukádnak!
2010. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!