Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Először találkozok az "anyósom...

Először találkozok az "anyósommal". Hogyan tehetnék jó benyomást? 24/LL, fél éve együtt.

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj természetesen, és ne öltözz feltűnően.
2013. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
59%

Megkèrded hogy sokàig marad mama?

Erre azt mondja hogy amig szívesen làttok.

Erre te

Jaj mama mèg a kàvèt se vàrja meg?

:)

Viccet fèlre tève add önmagad.

2013. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Természetes viselkedés, vigyél valami olyan házi sütit amit te cssináltál ,ajándékba . ebböl látni fogják,hogy házias vagy .. Tudod a fiús anyák nem egyszerü lények.
2013. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Cak viselkedj úgy, ahogy egyébként is szoktál.

Jobb, ha megismernek, mint ha találgatnak.

2013. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Regisztrátor válasza:
80%

Mindegy mit mondasz neki, mert ha úgy akarja, akkor az úgysem lehet jó! (ha félti a kis fiacskáját tőled)

Kérdezz tőle valamit, amiben ő a legjobb. (receptet, tanácsot a vízkőmentesítésre, esetleg hogy hogyan lehet kivenni a féknyomot a fia gatyájából...) ;)

2013. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

:D

ezen én is sokszor, sokat paráztam, aztán rájöttem, fő a természetesség. Ha utálni akar, úgyis utálni fog. Ha meg rendes, tök mindegy, nem kell "benyomást" tenni rá, csak légy önmagad!

Sok sikert :)

2013. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cspapa válasza:
100%
Minden az első pillantásra eldől, ne görcsölj, ha jó fej akkor "elvisel", ha meg nem jöttök be egymásnak akkor úgyis mindegy mit csinálsz.
2013. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Egyet kivéve, sosem akarnék úgy bevágódni, hogy tanácsot kérek, "amiben ő a legjobb". Ez csak azt vonja maga után, hogy a hátam mögött "még erre sem képes" lesz a nevem, vagy egyfolytában kéretlenül is tanácsokat fog osztogatni.


Ne akarj másnak látszani, mint aki valójában vagy, ennyi.

2013. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Sehogy. Egy anyós akkor jó ha porhanyós.

Esélyed sincs rá, ő ugyanis csak azt azt látja, hogy elvetted a gyerekét.

2013. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
anyós vagyok kb 7 hónapja, és már unokám is van!:) A menyemnek van egy nagyobb 4 éves kisfia, erősen meglepődtem amikor kisfiam párhónapos ismeretség után bejelentette, jönne a baba. De a lényeg bár kicsit gyanakvó voltam, de az tetszett a legjobban h természetes, én speciel utálom ha valaki kuka, nem kell tolakodnod de azért megkérdezheted, h segíthetsz e valamit, a helyzet úgy is adja magát. A lényeg az h mit lát anyuci fiacskája csillogó szemében.Amúgy van lányom is és csak az érdekel h a gyerekeimet boldognak lássam! Sok sikert!
2013. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!