Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok egy lánnyal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok egy lánnyal már v két hónapja és még nem smároltunk én még soha 14 vagyok tudom ez gáz, de mégis hogy kéne csinálnom, mert 1 hét múlva találkozok vele és?

Figyelt kérdés
:)
2010. dec. 25. 21:17
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Száddal.
2010. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is jegyezd meg: NEM GÁZ! A te dolgod, hogy mikor smárolsz (de utálom ezt a szót, az előző barátomat legszívesebben kibeleztem volna, amikor azt mondta "smároljunk". -.-") először. :) Hogy hogyan kell, nehéz elmagyarázni. A lényeg annyi, hogy átdugod a nyelvet a szájába, és játszadoztok a másik nyelvével. Elsőre nyálas lesz, de sok sikert! :) ;)
2010. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb énis ebben a helyzetben voltam pár hónapja...én nem akartam rámenős lenni, vártam míg eljön a pillanat, és el is jött :) Kissé érdekes volt a szitu, mert annyit beszéltem egyfolytában, h inkább lekapott..xD de ezt leszámítva romantikus volt :)

És h a kérdésre is válaszoljak: attól függ h hová mentek, mert pl hazakíséred és köszönésnél adhatsz neki puszi helyett egy csókot..(már más kérdés h mit szól hozzá)...

vagy ha kettesben vagytok, akkor csak várd ki a megfelelő pillanatot, (úgyis lesz olyan) és lassan közeledj a szájához, szerintem fogja venni a lapot h mit akarsz... a többi jön magától sok sikert!:D

2010. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösszi mindekettőtöknek *.*
2010. dec. 25. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

1 - nemgáz

2 - kezd el puszilgatni a száját, előtte nyálazd meg kicsit az ajkaidat. hunyjátok be a szemeteket és hagyjátok,hogy jöjjön, ami jól esik. mintha egy nagy vattacukrot ennél :)

néha nyalj bele a nyelveddel, kicsit szívd be a szádba az alsó ajkát. de majd úgyis érezni fogod ! na hajrá :) !

2010. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!