Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Délután találkozok párommal (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Délután találkozok párommal ( ha még lehet annak nevezni), a nemrég vett üres házunkban! Ad egy esélyt, hogy beszéljek vele, "meggyőzzem" hogy együtt jobb!?

Figyelt kérdés

Ő már úgy érzi, hogy egyedül jobb neki!

Az éjjel külön aludtunk, én majd bele haltam, nem is aludtam, forgolódtam, rossz volt, h nem volt mellettem.

Ő azt mondta, hogy neki olyan semmilyen volt...

Furcsa hogy egyedül volt, de annyi.


Egy 3 éves kapcsolatról van szó. Miattam jutottunk el ide, ezt belátom. :( Mondja h Ő próbálkozott az utóbbi hónapokban, kedves lenni, megértő, de én nem foglalkoztam vele. Belefárad, elege van.

Telefonon beszéltünk vagy 20 percet, elmondtam neki, hogy most én kérek 1 esélyt, had próbálkozzak most én, had tegyem boldoggá!

Ebből jött, hogy délután munkája után találkozunk!

(én szabadnapot vettem ki, nem bírok dolgozni)


Ott csak ketten leszünk. Mit mondhatnék neki, mivel győőzzem meg? És komolyan így érzem, eddig nem tudtam, de miért utólag ilyen okos az ember???

Hogy csak most jövök rá, hogy Ő nekem a mindenség??

Mikor már szerintem késő? :(


Mit mondjak? Hajlandó vagyok érte bármit megtenni.


2011. okt. 7. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mondd hogy: "Engedem popsiba béjbi."
2011. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd,amit most leírtál.
2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát! Szerintem hiába mondunk bármit is úgy is azt fogod mondani ami a szívedből jön. Szal bízd a dolgot a szívedre és ezt vagy elfogadja és hinni fog neked vagy nem és akkor már jobb nem erőltetni a dolgot.


20/F

2011. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondani is fogom! Remélem megérti, és elhiszi.

Az a baj, hogy hamarabb kellett volna már mondanom, meg többször is!

Ő mondta ezerszer, nem is értem, hogy lehettem ekkora balfék, hogy hagytam idáig fajulni a dolgot! :S :(

2011. okt. 7. 11:54
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
nem sexeltél vele? Megérdemled akkor a sorsod! De ha esetleg ujrakezditek, mi a bizonyiték arra hogy késöbb nem fogod uezt tenni? Erre keresd a választ. Mert ha megkérdezi akkor tudjál rá válaszolni. Mert ti nők csak hitegetni tudtok!
2011. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
azt mondd, amit ide leírtál. engem meggyőznél ezzel
2011. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én fiú vagyok bazki! :)

Lehet hogy a szövegből úgy tűnt, mint ha valami nyálas nő lennék, de hát így érzek most!

Bocsánat, hogy nem közöltem!

én 27/F Ő 23/N

2011. okt. 7. 11:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kell mondanod, amit itt leírtál. Ha valóban észbe kaptál, akkor elmondod neki, hogy kész vagy változtatni, érte megteszed, ha ad egy esélyt az nem kerül semmibe sem, de, ha nem, akkor nem tudjátok meg, működött volna e. Meg, hogy a 3 szép évért érdemes dolgozni, meg különben is, mindenkinek jár egy második esély.
2011. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztató szavakat!

Ezeket elmondom neki.

Hazudni nem fogok, ez az igazság, hát bízom benne, hogy hisz nekem és kapok még 1 lehetőséget!

Nem kell több, nem kell 4., 5,. 12., csak ez az 1!


Ébredés volt ez számomra, most tudom miről, illetve kiről szól már az életem!

2011. okt. 7. 12:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Helyes :) Drukkolunk,h sikerüljön
2011. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!