Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 20 év körüliek! Jól kijöttök...

20 év körüliek! Jól kijöttök az anyósotokkal?

Figyelt kérdés

Ti jól kijöttök? Mi az amin esetleg változtatni kellene?

Nemet írj.



2013. ápr. 11. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Jól kijövünk,hála a 300km-nek ami köztünk van :)

23/N

2013. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Addig nagyon jó a kapcsolatunk, amíg nem találkozunk :-D Nekem nem lenne vele bajom, de olyan beszólásokat enged meg magának, amiket senki más. 10 percre lakik, de szerencsére kb két hetente találkozunk egy pár percre.
2013. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Én tisztelem a párom szüleit, és tisztelném bármilyen is lenne anyós, vagy após.

Mi 6 éve vagyunk együtt, amit sérelmezek, egyedül az, hogy már már annyira a kedvemben akar járni annyi idő után is, hogy "idegenként" érzem magam. Értsd: én más poharat, más tányért, más abroszt, más akármit kapok mint a többiek, akik "otthon" vannak. Mindig minden puccba van, ha oda megyek, mindig aggódik valamin, hogy nehogy megésrtsen, megbántson, akármi...

Pont ezekből kifolyólag nem volt még egy felszabadult beszélgetésünk sem, mert mindig megfelelni akar.

Egyébként tündéri nő, mindig mindenben próbál segíteni, amiben csak lehet, jószívű, kedves és nem ármánykodik.


Apósom mindenben anyós ellentéte, ő figurázik, beszól, odamond, nem lacafacázik, vele kicsit másabb a viszonyom:)


Szóval anyósom szótlanságán változtatnék...:)



23-L

2013. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére jó a viszonyunk. Volt egy időszak amikor náluk laktunk, de az sem változtatott a dolgokon.

Most, hogy külön élünk (10 percre tőlük) ugyan olyan. Előtte megbeszéltük, hogy nem állítanak váratlanul hozzánk, nem szólnak bele a dolgainkba és ezt tartják.


23/N

2013. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk minimális a kapcsolatunk. Nagyon kedves, aranyos, rögtön elfogadott engem (pedig már ilyen fiatalon se vagyok egy álomnő, többéves élettársi kapcsolatot rúgtam fel és az első randin összeköltöztem a fiával), de még soha nem beszélgettünk komolyabban. Az előző barátom anyukája pont az ellenkezője volt, minden érdekelte, mindent tudni akart, egyébként szerettem is vele beszélgetni. Kicsit az hiányzik, de végül is így se rossz :)
2013. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem valami kellemes vele a kapcsolatom.

Eleve teljesen másképp látjuk a világot és ő egy nagyon erőszakos asszony.

Én meg simulékony, alkalmazkodó természet vagyok (egy darabig) és már nagyon pipa vagyok rá.

Mindkettőnknek változtatni kell.

Nekem meghúzni a határokat, neki meg megtanulni ezeket betartani.

Mert így az egész csak egy színjáték.


22/L

2013. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen szerencsére nagyon jól bár a sógorm élettársa nem jön ki vele. Ebben mindeketten hibásak, van amiben anyósom túloz, de sok mindenben a sügorom élettársa.

Még azaz érdekes hogy nekem minden komolyabb kapcsolatomban (kb 3-4 ilyen volt) mindben nagyon jól kijöttem az anyós jelöltekkel, mindenhol családtag voltam.

2013. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bocsi kihagytam hogy 29/N
2013. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 11. 12:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól kijövök vele. Kedves és segítőkész nő, aki mindig mindenkinek a legjobbat szeretné. El tudok vele beszélgetni, de azért a kapcsolatunk még nem annyira bizalmas. Valahogy nem sikerül ledönteni a köztünk lévő falat. Talán majd ha összeházasodunk a párommal, akkor már könnyebb lesz ilyen szempontból is. :)


A családban nagy szeretettel akarnak teletömni engem mindennel, nem győzőm mondogatni, hogy jól laktam, és ilyenkor mindig az én pártomra áll és véd. :)


Meg ha a párom piszkál, élcelődik velem, akkor mindig mondják, hogy ne hagyjam magam. :)


Szóval aranyosak, örülök neki, hogy ilyenek a szülei.


Az exem anyja utált engem nagyon, bár igazából mindenkivel így viselkedett, a saját gyerekeivel is, így aztán a másik oldalt is ismerem.

2013. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!