Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagálnátok? Anyósék...

Ti hogy reagálnátok? Anyósék lefoglalóztak egy házat maguk mellett nekünk miközben mi más városba fogunk költözni.

Figyelt kérdés

Most albérletben élünk velük egy városban,kb 20 percre tőlük.Költözést tervezünk amint van jobb munka,innen 200km-re levő városban,de lakást nem akarunk még,fiatalok vagyunk egy lakáshitelhez,inkább gyűjtögetünk,és majd akkor veszünk,ha tudjuk melyik városban akarunk végleg letelepedni,gyereket vállalni,de ez még jópár év.


Tegnap hívja páromat anyós,hogy jó híre van, a szomszédja eladja a házat,ő le is foglalózta,ügyvéddel,van róla papír is,x ismerőse segít hitelt intézni,akár jövőhónapban költözhetünk...


Köpni nyelni nem tudtunk,párom rátette a telefont azzal,hogy akkor bukott 1 milliót,vagy megveszi magának,mert mi nem maradunk ebben a városban,minek vennénk itt házat. (főleg mellettük,mikor perc nyugtunk nem lenne)


2013. máj. 17. 14:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Jól tettétek.
2013. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanígy reagáltunk volna. Most így jártak, bukták a foglalót vagy megveszik maguknak. Csak azért, mert ilyen túlbuzgók a szülők, biztos nem maradnánk abban a városban, sőt még meggondolnánk, hogy nem "csak" 200km-re költözünk.
2013. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%

ez tetszik "ismerőse segít hitelt intézni" de rendes belehúz 1 hitelbe titeket


mondjátok meg ,hogy ti nem mentek oda mert nem akartok hitelt felvenni (mert az ugye fizetni is kéne) bármilyen csábító az ajánlata :)

azt az 1 milliót meg fogja fel úgy ,hogy tanuló pénz volt, hogy legközelebb ne döntsön helyettetek előbb kérdezzen aztán cselekedjen

2013. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanígy..


Vagy "csúnyábban"

2013. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez kő kemény tanulópénz anyóséknak!


De kb ugyan így reagáltunk volna mi is.

2013. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%

Mi is ezt tettük volna.


Azóta beszéltetek? Mit reagáltak?

2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Én nem hívtam őket,semmi szép mondandóm nem lenne,párommal délelőtt beszéltem utoljára,akkor még ő sem.


Nem is értem,hogy gondolták,hátunk mögött ilyet.

Főképp,hogy tudnak a költözős tervünkről,és arról is,hogy nem akarunk itt maradni,se családi házat venni.

2013. máj. 17. 14:49
 8/44 anonim ***** válasza:
95%

De rendesek.....

Így jártak,minek más dolgába beleavatkozni,most legalább megtanulják,bár szerintem az ő szemükben ti lesztek a hibásak!

2013. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
94%
Az biztos,hogy ti lesztek a hibásak meg a rosszak!Huuhh,de utálom alapból az ilyen embereket!Hogy képzelik,hogy mások helyett döntenek egy ilyen fontos kérdésben?Jól tettétek és ne is hagyjátok magatokat megdumálni!Így jártak.
2013. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Párom hívott,irtó dühös volt,hívta az az anyja,hogy gondoljuk meg magunkat,mert ő kölcsönből adta oda az 1 milliót,hogy majd mi odaadjuk neki (honnan szed olyan ismerőst,aki csak úgy ad neki 1 millát,nekem nincs ilyen ismerősöm),szomszéd már nem adja vissza,ő azt gyorsan fel is használta,szerződésben van,hogy ha visszamondja,azt bukta.


Párom elég csúnyán mondta meg amit gondol,anyós meg rávágta,hogy biztos én beszéltem rá,hogy ne melléjük költözzünk,hanem messzire,nem hogy örülnék,hogy ilyen jó házat intéz nekünk...


Azt hiszem jobb ha pár évig nem jön a közelembe...

2013. máj. 17. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!