Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi aki gyászolja az...

Az a pasi aki gyászolja az elveszített családját, lehet ez mellett már újra szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem halt meg a családja, csak szétment a feleségével a férfi, mert a felesége megcsalta nővel és férfival egyaránt. Ezek után adott még egy esélyt a nőnek, de mégse ment. Ismét megcsalás lett. Utána végleg szétmentek, mert hát ha nem megy, hát nem megy a dolog.


Viszont a férfi a szétmenés után talált kapcsolatot. Kettő kapcsolata (1 hónapos) volt neki de bizonyos okok miatt nem működött. Most elmondása szerint megtalálta a nagy szerelmét, akivel össze is költözött már szinte, de még "gyászol" a férfi és emiatt nem adta még be a válópert.


Erről mi a véleményetek?


A pasi gyereke (1 van) és egész családja szereti az új nőt, jóban vannak.



2013. máj. 8. 20:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Számomra valahogy felfoghatatlan, hogy hogyan lehetek szerelmes, ha még "gyászolom" az előző szakítást, külön költözést....


most vagy szerelmes vagyok már és 100%-ban szeretem a másikat, vagy még "gyászolgatok" de akkor nem kezdek még bele új kapcsolatba, nehogy megszívassam az új felet. NEM?! W T F ?!

2013. máj. 8. 20:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, de az nem szerelem, csak a pasi annak képzeli. Leginkább érzelmi káosz van benne - ha tényleg gyászol -, és emiatt fokozottabban kapaszkodna valakibe, mindegy, ki az.
2013. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Mit kell gyászolni egy ribancon, ha megcsalta örüljön, hogy megszabadult tőle.
2013. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az új nőnek, mivel eröltette a dolgokat, nagy bánata lesz még.Én ammondó vagyok.
2013. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó, de az új nőbe meg olyan szerelmes, hogy szinte "nem lehet lelőni" teljesen odavan érte az első pillanattól kezdve...


viszont ha ennyire "odavan" akkor meg hogy fér bele a gyászolás dolog? Mármint a múlt...akkor miért nem lehet elválni?


Miért kell húzni a válópert?

2013. máj. 8. 20:58
 6/17 A kérdező kommentje:
Az új nő nem erőltetett semmit se. Viszont azért balek ő se lehet élete végéig. Amúgy normális nőnek tűnik az új, nem ilyen megcsalós mint az asszony.
2013. máj. 8. 20:59
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyébként pont azt nem értem, hogy a normális nők miért szívnak mindig az ilyen ri.bancok miatt...(?)


tudom, hogy semmi közöm hozzá, de érdekel ez az eset.

2013. máj. 8. 21:02
 8/17 A kérdező kommentje:
Tényleg az kell a pasiknak hogy megcsalják, lerázzák, kihasználják és eldobják őket? Tényleg ezeket a rusnyákat akarják?! Ezek ennyire sztárok?!
2013. máj. 8. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:

Mikor szakított végleg a feleségével, mennyi ideje van együtt az új barátnőjével?


Az nekem kicsit fura, hogy nem adta be a válópert. Az, hogy gyászol, érthető. Nagyon szeretthette a feleségét, ha képes volt megbocsájtani neki. Egy ilyen szerelem nem múlik el egyhamar.

2013. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint nem volt annyira szerelmes, csak becsúszott a gyerek.
2013. máj. 8. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!