Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek létezik jó anyós...

Szerintetek létezik jó anyós - meny viszony hosszútávon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, és ugyanúgy mint egy barátság, párkapcsolat, bármi, két emberen múlik. Adok-kapok mindkét részről és nincs fölé- alárendeltség.
2013. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az èn családomban számos pèlda van erre, 20 èv után is balhè mentes barâtnõk ahol az anyòs mèrtèkkel szólt bele bármibe, mint tanàcs a meny pedig szìvesen fogadta a tippeket. Ez a mai egós világban nem nagyon van, de lehet mèg találni.
2013. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha a felek érett emberek, miért ne? Szerencsére mi jó példa vagyunk:)
2013. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellő távolság esetén igen :)
2013. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, én is számos jó példát látok. Sajnos rosszat is. Én még kezdőnek számítok, 3 éve van anyósom, de eddig minden oké:) Persze itt is, mint minden kapcsolatban vannak súrlódási pontok, csak rajtunk múlik hogyan kezeljük
2013. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Létezik, de sajnos pl. nekem nem ez jutott. Együtt éltem valakivel 5 évig, az ő anyukájával szinte barátnők lettünk. Nagyon hasonlítottunk egymásra, közös volt az érdeklődési körünk (közös a szakmánk, sok a közös ismerős), jókat tudtunk beszélgetni, röhögni stb. Az exem elhagyott egy másik nőért. Mi anyukájával máig tartjuk a kapcsolatot, szegény nagyon nem jön ki az új barátnővel, szinte kerülik mindketten, hogy találkozzanak. Én azóta férjhez mentem, van egy kisfiam, de az anyósomtól a hideg futkos a hátamon, két teljesen más világ vagyunk, soha nem fogunk tudni két szót váltani szerintem. Jó indulatú, ezzel nincs baj, de elég együgyű szegény (ez a férjem szóhasználata, szóval nem én vagyok a hárpia). Szóval ezt dobta a gép, de az előző kapcsolatom példája mutatja, hogy azért létezhet(ett volna).
2013. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze. Én az exem anyjával is jóban voltam, igaz ahhoz az kellett, hogy tudjam, mikor kell szépen csendben maradni vagy azt mondani, "persze Marika, igazad van, igyekszem így csinálni".

Az anyósommal is tök jó a viszonyunk. Havonta találkozunk egy vasárnapi ebédre, ahol beszélgetünk az időjárásról, hogy milyen új szekrényt vettünk, esetleg kérek tőle receptet. Így könnyű fenntartani a jó viszonyt :)

2013. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére nálunk ez a helyzet. Fiatalon ismertem meg anyósomat, de azóta sem változott a kapcsolatunk.
2013. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 11év alatt még nem vitatkoztunk pedig heti rendszereséggel jönnek hozzánk.Olyanok vagyunk mint as tűz és a viz de elfogadjuk egymást.
2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Valóban 2 emberen múlik ! Nekem is volt már szuper anyósom, akit nem volt nehéz szeretni, mert Ő is szeretett engem. Elfogadott, így én is Őt, ezért nem számított ha nem mindenben volt azonos a gondolkodásunk, nem volt azért harc vagy sértődés !

Na ezt most nem mondhatom el. Jelenlegi anyósom 2 színű és nem fogad el senkit valójában, lehet az akármilyen takaros menyecske, talál hibát, csámcsogni valót ! Akkor itt nincs meg a 2 :) ! Lassan már 1 sem !!! :))

2013. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!