Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy a szülő...

Létezik olyan hogy a szülő irigy a gyerekére és rosszat akar neki rossz indulatú vele? Ha igen miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nálunk is van ilyen a családban. Szép példája az érzelmi intelligencia hiányának.
2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Mert elrontotta az életét, és a gyerekre vetiti ki,meglétét okolja, mivel gyáva önmagába nézni.
2013. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik, például én anyám. A saját önbizalmát úgy erősítette hogy hozzám mérte magát és állandóan azt kellett hallgatnom hogy ő mennyire tökéletes én meg mennyire nem vagyok az. Ha nem volt megelégedve valamivel magában akkor pedig talált bennem valamit amibe bele lehet kötni.
2013. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj...Pl a párom egész családja. Mindenki irigy mindenkire, ha valakinek jó, akkor ők azért harcolnak, hogy nekik még jobb legyen. Folyamatosan harcolnak egymással. Párom úgymond a fekete bárány a családban, konkrétan elmenekült otthonról. Kihasználták, elvették a pénzét, és mégis őt hibáztatják mindenért. Anyja eldobta magától, apjának sem kellett, nagyszülők nevelték, most meg, hogy a saját útját járja, mindenki ki akarja használni. Szerencsére okos annyira, hogy ezeket kiszúrja.
2013. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tömörön és nagyon is igazul ahogy a kettes írta.
2013. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk is van ilyen, apám és a nénikém. A jó, öreg nénikém azért piszkál, mert tanultabb vagyok, mint ő, mert neki csak egy szakmája van, nekem meg már most nagyobb a végzettségem. A faterom meg képes volt még azért is belém kötni, mert egyszer kaptam ajándékba egy gépet. Ami mellesleg tök régi és csak nem akarta kidobni az előző gazdája, de azért irigy volt, amikor ott volt neki a százszor jobb, gyorsabb gépe. Tök mindegy.
2013. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Atyaég, nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik! Hová halad a világ??
2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem apja volt egy s*ggfej. A saját fiára volt féltékeny, mert az anyjának ő a mindene. Még azt is cenzúrázta, amikor kaját csomagolt a nő a fiának, hogy minek ad annyit, meg ilyenek. Vetélytársnak tekintette a felesége szeretetéért. És felnőtt emberekről beszélünk (a "gyerek" is már 30 feletti). Szerintem beteg emberek. Az egész család.
2013. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Ez olyan szülőknél van, akik elrontották a saját életüket, és gyávák magukba nézni, ezért egy másik személyben keresik a hibát, és ez sokszor a gyerek.

Megtapasztaltam, párommal. Páromat (22/F) állandóan cs*szegette az anyja teljesen igazságtalanul, majd amikor betelt a pohár, és veszekedés volt, elmondta, hogy ha már ő (az anyja) nem boldog, akkor a fia milyen jogon boldog?

Szerintem nagyon beteges és gyerekes viselkedés. Ugyanúgy mint a családon belüli versengés.

2013. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zsuzsibuzsi válasza:
100%
Igen létezik. Sajnos. Nem feltétlenül a te hibád ha igy érzel, lehet, hogy pontosan érzékeled, és józan ésszel nem tudod felfogni miért van ez igy. Hát én csak annyit mondhatok (tapasztalatból), hogy a romlott emberi természet az oka. A diagnózis: "Szeretet nélküliség" Hiányzik a szivből a szeretet, - azért mert mással van tele, amit a Biblia bűnnek nevez. Megoldás: meg kell térni, és kősziv helyett Isten érző szivet ad az ilyennek.
2013. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!