Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hosszabb házasság utáni válás...

Hosszabb házasság utáni válás után milyen kapcsolat lehet anyós-após és meny között? Valamint az unokákra hogy fognak tekinteni?

Figyelt kérdés

17 év házasság után, 2 gyerek van (16/f, 14/f), akik nagyon jóba vannak a nagyszülőkkel, de hogy válás után mi lesz... Még nem tudják hogy válunk, se azt, hogy ilyen problémák vannak köztünk a fiukkal. Eddig jó kapcsolatunk volt, de első pár évbe nem, csak a gyerekek megszületésétől fogva volt jó a kapcsolatunk.

Másik gyerekük 2005-ben lett külön a családjától, és 2006-ban meghalt. (öngyilkos lett) Az ő gyerekeivel ők tartották volna a kapcsolatot, de a papa (após) kapott egy agyinfarktust, ami után ők felé se mentek. Hál istennek nem lett maradandó, 97%-osan felépült.


2013. máj. 28. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Függ attól is, miért és hogyan válnak el. Ha normálisan és már megkedvelték a menyüket és nem csak elviselik a fiuk kedvéért, akkor kb ugyanaz a viszony maradhat. Ha nem, értelemszerűen elmérgesedhet.

Unokákkal szerintem maradna ugyanolyan.

2013. máj. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerőshöz most mentek az unokák, a volt meny, az új férje és a közös gyerekük aki 1 éves. Mindet vendégül látta, mert nagyon szereti a menyét, és az egy éves gyereket nem hagyhatta otthon, és szívesen látta az új férjet is, hiszen az unokáit neveli, illetve kedves ember.


Tehát ez azon múlik, hogy milyen emberek vagytok. Ez az ismerős pl. tudta, hogy a fia vétett a válással, legalábbis nekem ezt mondta.

2013. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos attól is függ, milyen békésen zajlik majd le a válás.

Ha jóban voltál anyósoddal, és szereti a gyerekeket, szerintem ugyanolyan jóban is maradhatsz velük, miért is ne, elvégre nem tőlük válsz el, és attól még a nagyi marad.

2013. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eta8007 ***** válasza:
Nekem pl: nagyon is jó a kapcsolatom a volt anyósommal, rendszeresen beszélünk, sűrűn el is viszi a lányokat. A volt férjemmel él, mégsem az Apa igényli a lányok társaságát hanem Ő. Mindíg kedveskedek valamivel, nemcsak a lányoknak nekem is mindíg hoz valamit, vagy sütit süt. Legutóbb a párom kérésére sütött sajtos rudat, mert nagyon dícsérte az előző adagot és megkérte süssön még ha van nem gond, persze nem volt az neki. Szóval jól is elsülhet, de sajna az ellenkezőjére is vannk példák.
2013. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a volt férjem szülei meghaltak már, de pl. a tesójával és a feleségével rendszeresen találkozunk, mindig érdeklődnek a gyerekek után, csakúgy mint én az ő gyerekei után.
2013. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!