Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is mondott már ilyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is mondott már ilyet a férjetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta reggel, hogy jobb lenne ha elutaznék pár napra valahová... és elment dolgozni. Én meg álltam ajtóba és néztem bután, hogy mi??? Most mi van?? Nem értem az egészet, nincsenek gondjaink. Unja a fejem talán?

2013. máj. 15. 09:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Egy kiragadott mondatból nem tudok megállapítani semmit, viszont a "nincsenek gondjaink" dolgot jobb lesz, ha újraelemzed.
2013. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Nekem még nem mondott ilyet a férjem 12 év alatt. De csak úgy minden előzmény nélkül mondta? Ezt ő tudhatja, hogy hogyan is értette, mire mondta. És nem kérdeztél, ne mondtál rá semmit?
2013. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt, de ami fontos a szövegkörnyezet....


Nekem 4 napig reggel 8 tól este 10 ig dolgozott...nekem pedig vágyam volt elutazni a szüleimhez....

Ezt javasolta nekem, mert én akkor nem dolgoztam... Nem leszek egyedül itthon...stb...így is tettem.

4 napra megfőztem neki, hogy arra ne legyen gondja, ha már fél 11 re ér haza minden este...minden nap beszéltünk videochaten, mikor hazaért..



Tehát nem mindegy hogy hogyan mondta!

2013. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem veszekedtünk előtte. Sőt elmúlt napokban sem volt semmi komolyabb vita. Ez nem kiragadott mondat volt, ennyit mondott és távozott. Ezért néztem bután. Azon agyaltam jó 10 percig hogy milyen butaságot mondhattam előtte amiért pihenni akar küldeni... de semmi sem jutott eszembe! :)


4 éve vagyunk együtt. Rám unt volna??? Na ne...

Pár hónapja itthon ragadtam, mert nincs munkám, lehet hogy befásultam és idegesítem? De én ebből semmit sem érzékelek, nem is utalt rá még eddig!

2013. máj. 15. 09:11
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
Olyan kivül nyugodt, belül robban tipus?
2013. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
5: Igen!!!
2013. máj. 15. 09:13
 7/33 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem túlságosan sokat tulajdonítasz egy lényegtelen mondatnak.
2013. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Évek óta várok erre a mondatra! Ha pénzt is adna, azonnal csomagolnék :-))))


Valószínűleg zűrös veled mostanában a helyzet, fáradt lehetsz, és szeretné, ha kipihennéd magad.

Ha arra gondolsz, hogy mással szeretne lenni, légy nyugodt, akkor ő utazna el valahová...

2013. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószínű, hogy rád unt, hanem a munkanélküliséggel felvettél valami olyan viselkedést, szokást ( önsajnálatot, tehetetlenség érzést, dühöt, letargiát...mi nem látjuk, csak ő) ami idegesíti. Te jobban ismered. Lehet az a megoldás, hogy tényleg kivonod magad a forgalomból néhány napra, de az is lehet, hogy előtte le kellene ülni megbeszélni.
2013. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

"Pár hónapja itthon ragadtam, mert nincs munkám, lehet hogy befásultam"

Igen. Itt a kulcs. Te a fásultság miatt nem érzékeled, hogy jót tenne, ha kimozdulnál - elkezd körbe-körbe járni a gondolkodás- a megszokás a dolgok halála (a munkanélkülieknél ez féléven belül általános! ő kívülről látja ezt) Ismerem, és valóban jót tehet! Ha nekem lenne erre lehetőségem! csak nincs pénzem rá) Egy szép kisvárosba utazz el, és szemlélődj, rajzolj, fényképezz!

Fel fogsz frissülni.

2013. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!