Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósomnak lenne joga ehhez?

Apósomnak lenne joga ehhez?

Figyelt kérdés
Hatan élünk együtt egy háztartásban: apósom, anyósom, párom, párom húga, sógorom és én. Sógornőm terhes, lassan szülni fog. Apósom utálja a sógoromat, nem fogadja el, engem mint menyét elfogad. Anyósom és apósom nevén van a ház. A kérdésem az lenne, hogy apósom megteheti-e azt, hogy a sógoromékat babával együtt kirakhatja-e a házból? Anyósom, sógorom, sógornőm és én sajnos munkanélküliek vagyunk. A párom és após fizujából élünk mindannyian. Köszönöm előre is a válaszokat!
2013. jún. 17. 13:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%

Meg.


De a gyerekre van valami szigorítás.. De ezt nem tudom pontosan.


Kényszerkijelentés a neve...

2013. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


A helyzet az, hogy attól tartok, hogy a babát el fogják tőlük venni ha megszületik, ugyanis egyikőjük sem dolgozik, sőt, sógornőm még nappalin tanul, és még szakmája sincs, csak egy érettségije van.

2013. jún. 17. 13:46
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés helyesen így hangzik: "Apósomnak van joga ahhoz, hogy ne rokkanjon bele a munkába, és meg tudjon élni a feleségével a fizetéséből ahelyett, hogy az ingyenélő felnőtt gyerekeit tartja el immár családostól?"
2013. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszűnik a lakhatásuk akkor simán elvehetik a gyereket.


Tudom,mhogy te nem tehetsz róla, költői kérdésnek szánom,

de miért kell a semmire gyereket vállalniuk?

2013. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát lássuk; mondjuk a párod eltart téged, anyósodat az apósod, sógornődet és az ő párját viszont már nem köteles egy 60-70 éves ember a hátára venni púpnak. Főleg ilyen hozzáállással, hogy mindketten munkanélküliek, mégis bevállalták a terhességet. Kinek? Apósodnak? Simán kirakhatja őket, és még morálisan sem ítélnék el őt emiatt az emberek. Micsoda elképzelés már egy idősödő ember nyakán élősködve szaporodni?
2013. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

3. válaszoló! Menj okoskodni meg szemétkedni oda, ahová gondolom. Nem olyan marha egyszerű állást találni a mai világban. -.-"


4. válaszoló! Ezt nem tudom, én is kérdeztem tőlük, de csak a vállukat vonogatták, meg közölték, hogy elvetetni márpedig ugyan nem fogják. Így hát most majd az lesz, hogy az egész családnak alkalmazkodnia kell a babához.

2013. jún. 17. 13:53
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
ne örüljél, nem fogják tőlük elvenni a babát! Micsoda egy szemétláda vagy te hogy rögtön erre apellállsz. INKÁBB MENJETEK DOLGOZNI INGYENÉLŐK!
2013. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Írjad csak a szövegedet barátom, nyugodtan! :)
2013. jún. 17. 13:57
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Márpedig hármaskának igaza van. Még rég ki kellett volna tenni az egész bagázst onnan. Sógornő még ráadásnak erre vállal gyereket? Szégyellje magát.
2013. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak pedig köszönöm, és nekik ment a zöld kéz.
2013. jún. 17. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!