Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak? Nektek volt...

Mit csináljak? Nektek volt már ijen helyzetetek az életben?

Figyelt kérdés
Nos szoval az van hogy barátnőmel már 2 év 5 hónapja együtt vagyok. 19 éves lányról van szó. De nem találkozhatunk akkor mikor akarunk. Igazából engem az egész család nem kedvel ha megyek akkor nem vagyok szívesen látott vendég. Az anyósom az ijen furcsán köszön nekem általában ilyen unottan vagy én nem tudom , és érzem mikor ott vagyok hogy nem vagyok szívesen látott vendég.Sok mindent meg kaptam már tőlük az egész családtól hogy sokkal jobbat talál nálam , ja és még le is cigányoztak.. De nem vagyok az.. A barátnőm az szó szerint fél a szüleitől ha megkérdezi hogy itt aludhat-e akkor az anyós mondja neki hogy nem. Szeretjük egymást nagyon de nem tudom mitévő lehetnék... :/

2013. jún. 18. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Talán bizonyíts a szülőknek hogy méltó vagy a lányukhoz. Kezd azzal, hogy tanulsz, főleg a helyesírást. Ugyanis a borzalmas helyesírás is visszataszító lehet ha mondjuk tudnak a szülők róla. Talán nem árt tudnod hogy az " ilyen" szó nem pontos J. Ahogy a "tőlük" szó is csak 1 L betű.
2013. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
19 évesen még engedélyt kell kérnie, hogy a párjánál aludjon, akivel ráadásul több mint 2 éve van együtt? Gondolom akkor a barátnőd nagyon befolyásolható és nem áll ki magáért, elfogadja amit anyu és apu megenged, és ahogyan felnőtt még mindig nem tud önállósodni. Tanul/tanultok még? vagy dolgoztok? mert ha rendelkeztek keresettel, akkor a költözést tudom ajánlani, és akkor senki nem tud beleszólni abba, hogy mit miért, s hogyan csináljátok. Más tanács nem jut eszembe..:/
2013. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Beszéljetek a lány szüleivel.Mondjátok meg hogy nagyon szeretitek egymást és hogy a családnak támogatni kéne ezt.És ha már 2 éve jártok megmondhatnád a családjának hogy ha nem is fognak sose szeretni vagy felnézni rád akkor legalább fogadjanak el,a lány érdekében és a boldogsága miatt.Ha nem te akkor,a barátnöd mondja meg.Ezt jobb most megbeszélni,különben késö lesz már...Drukkolok!
2013. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

2-esnek.:

Ez nem arról szól,hogy befolyásolható,vagy sem,hanem arról,hogy amíg a szülei tartják el, addig igen is vannak dolgok,amikbe van beleszólásuk...


A kérdezőnek:

Mi lehet az oka,hogy ezt gondolják rólad? Próbáljátok valahogy kideríteni,hogy miért alkottak rólad ilyen képet a szülők. :)

Vagy beszéljétek meg velük. :)

2013. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Nagykorúak vagytok,legyetek önállóak ha télleg szeretitek egymást.Legyen mostmár neki és neked is szavad!
2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nem sok mindent tudsz .Már tettél fel kérdést ezzel kapcsolatban ugye ?Akkor is válaszoltam :-) .Nálunk 11 éve lesz ,hogy nem fogadja el anyu a páromat .Tudod manapság mi van?Semmi ! Nem tartják a kapcsolatot ,látogatóba anyu akkor jön amikor nincs itthon a párom (külföldön dolgozik),ill.anyuhoz csak ketten járunk a gyerekkel.Én is próbáltam mindent,hogy jobb legyen a helyzet. Már annak örülök,hogy az utóbbi időben "csönd "van ,az is jobb mint a szapulkodás .Annyi,hogy a barátnőd ne féljen ennyire,álljon ki értetek .Mert igy mindig irányitás alatt fog állni.
2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a helyes írásért bocsi. de telefonról irtam. igen tanulunk még de viszont ő le éretségizet nekem pedig szakmám is van már.
2013. jún. 18. 21:28
 8/15 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak hogyha ezt már el elmondtuk nekik. Vagy is ő elmondta. hogy szeretjük egymást. És annyi volt a válasz hogy nehogy már ennyire oda legyünk egymásért ennyire... :/
2013. jún. 18. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:

4. a saját tapasztalatom az,ha nincs igazán ok rá,hogy miért ez a vélemény ,akkor az,hogy van a szülőknek egy olyan fajtájuk,akik nehezen fogadják el,hogy a gyerek bizony már nem gyerek,hanem a felnőtt korba lépett.


Van olyan szülő típus,aki ezt nehezen fogadja el!

2013. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is az intelligenciáddal van a bajuk. olvasott, tanult ember nem ír ilyen gyalázatos szinten. akkor sem ha telefonról teszi ezt.
2013. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!