Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, ami az életben a...

Mi az, ami az életben a legboldogabbá tett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Jó kérdés, de nem tudnék egyetlen dolgot kiemelni. Az tesz boldoggá, hogy abba az irányba haladok, amerre szerettem volna. Minden szempontból rendben van az életem, szeretnek, jó munkahelyen dolgozom, kedves emberek vesznek körül.
2013. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Hogy megtaláltam a páromat, a másik felemet :)

De valószínűleg pár év múlva, ha gyerekeink is lesznek, kicsit bővülni fog ez a válasz :)

2013. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy életmódot, amitől végre gyógyulni kezdtem, sok évi szenvedés után.

Ki hinné, hogy az ételnek mennyi ereje van és milyen hétköznapi alapanyagok tesznek beteggé minket...

Szóval a szenvedéstől való megszabadulás boldoggá tett, ennek örülök a legjobban manapság.

2013. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagyok a legboldogabb amikor végre megteszek valamit amit mindig is szerettem volna de féltem megtenni (akár ezzel kapcsolatos múltbeli negatív élmények miatt, akár csak azért mert számomra teljesen ismeretlen dologba vágok). Nehéz leírni az érzést de olyankor az ember úgy érzi hogy bármire képes.
2013. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ciki vagy sem, a gyerekeim. Vagyis úgy mondanám: egy ideje és most is miattuk érzem magam a legboldogabbnak.


De boldoggá tesz egy délután-este a barátokkal, egy sikeres tárgyalás, egy férjemmel kettesben töltött nap is.


Nem kellenek nagy dolgok :-)

2013. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Elsősorban a gyerekem megszületése!!:):) De a boldogság komplex dolog, nálam kell hozzá egy jó munka, egy otthon amit szeretek, egy társ akivel szeretjük egymást, barátok, és család, egészség, és annyi pénz, hogy szerényen megéljünk. De a gyerekem nélkül már ezek közül egyik sem tenne boldoggá.
2013. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha arra kell válaszolnom, hogy mi az, ami a LEGBOLDOGABBÁ tesz, akkor azt mondom, hogy a párom!A kapcsolatunk, a szerelmünk, ez az, ami mindennél fontosabb számomra és a legboldogabbá tesz minden élethelyzetben.

Emellett ami boldoggá tesz, az a kedvenc zenéim, a hobbijaim, nyáron a bulik, a kirándulás, télen a fények, a karácsony, a forralt bor, de rengeteg mindent sorolhatnék még.:)

2013. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a magánéletemben a családom. a párom, édesanyám, az öcsém.

a szakmai életemben pedig az, h találtam egy állást, ahol megbecsülnek, szívesen megyek be reggelente, naponta kapok elismerést.


ha elég érettnek érzem majd rá magam, akkor gyermekünk is lesz, aki biztosan még teljesebbé teszi ezt a boldogságot.

2013. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Cak visszagondolva az emlékeimre jöttem rá, hogy a hegyekben lovagláskor voltam legboldogabb életemben. Ember szinte alig, őzek, szarvasok, vadmalacok, feketególya, hegygerincek és hegytetők, erdők, nyeregig érő páfrányok, útig leérő felhők, megáradt patakok közt jártunk útjaink során, végtelen réteken vágtattunk át. Maga volt a csoda. Talán egyszer újra kezdem.
2013. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Világéletemben súlyproblémákkal szenvedtem, állandóan cikiztek, és mivel ez dühitett az ételbe folyottam a bánatom, pizzát ettem, csokit ,mindegy volt hány óra.

Majd januárban kaptam egy kondibérletet egy barátnőmtöl, hogy eljár velem ha megpróbálok egészségesen élni, mivel angina pectorisom van, Ez volt január 09-én.Most örömmel jelentem, hogy fogytam 20 kgot ugy hogy kondizom futok egészségesebben élek,és annyira boldog vagyok , hogy azt le sem tudom irni, azóta a szívem is jobban van !! Nem mondom , hogy néha nem eszek egy két kocka csokit ,vagy nem csábulok egy egy jégkrém láttán,de az az érzés hogy felemelt fővel szoknyában végig tudok sétálni az utcán, úgy, hogy kapom a visszajelzést, mindennél többet ér! Már fanatikus lettem, szóval nincs nap , hogy ne végeznék valamilyen mozgás formát!

2013. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!