Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki 20+...

Van köztetek olyan, aki 20+ éves és még sehol nem tart az életben?

Figyelt kérdés
Vagyis még a szüleivel lakik, se egy normális munkahelye, se egy normális párkapcsolata, se barátai, se senkije és még semmit nem tudott felépíteni.

2013. jún. 16. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én még a szüleimmel lakom de mostanában egyre többet gondolok arra, milyen lehetne egyedül élni.

Munkám van, de utálom, és ha találnék jobbat azonnal otthagynám.

Párkapcsolatom nincs, nem is volt sok, és nem is akarok!

Barátom/barátaim vannak de messze élnek tőlem.

Szeretnék már úgy élni ahogy el szoktam képzelni, de arról én csak álmodom.

2013. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet off lesz,mivel párkapcsolatom van,párommal élek és nem ilyen válaszra gondoltál..

Viszont semmit nem épitettem fel.20-on évesen itt vagyok,munkám nincs,ami volt azzal sokra nem mentem.

2013. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, itthon lakom a szülői házban, nincs párom. De van munkám, csak nem kereset annyit, hogy külön költözzek...
2013. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát itt vagyok. 23 leszek 3 hónap múlva, és kb semmit nem értem még el. Mármint eddig egyetemen tanultam, most végeztem volna, de buktam az államvizsgát, ami amúgy nem is érdekel, mert rájöttem, hogy mást szeretnék csinálni, ettől függetlenül fél év múlva újra elmegyek, de nem oszt nem szoroz. Eddig csak nyári munkáim voltak, konkrét munkahelyem nem. Most hazaköltözöm, mert eddig kollégiumban laktam. Párkapcsolatom soha nem volt, barátaim viszont vannak, csak hát most így hogy innen elköltözöm személyesen nem igen fogjuk tudni tartani a kapcsolatot.


Úgyhogy most újratervezés..

2013. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Saját (hiteles) lakás, van munkám és van párom, akivel együtt is élünk. 26 éves vagyok :)
2013. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 Ennek nagyon örülök, de nem te vagy a kérdés célszemélye:D
2013. jún. 16. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Még fősulira járok,apum fizeti az albérletem+kajám és olyan kellemetlen érzés,szegény annyit dolgozik értem én meg már olyan szívesen lennék önellátó. De próbálok minél jobbat kihozni a tanulmányaimból aztán reménykedem,hogy munkám is lesz. Párkapcsolatom még sosem volt, egyrészt a fiúk nem érdeklődtek másrészt meg nem is éreztem magam elég érettnek egy komoly kapcsolatra..vagy nem komoly kapcsolatra :D Meg annak sem látom értelmét ,hogy csak azért jöjjek össze egy sráccal mert ebben a korban ez már "elvárt dolog", de remélem egyszer összehoz a sors egy rendes férfival.
2013. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja pont így állok,érdekes,hogy az okosabb(nak hitt ismerősem) is ebben a cipőben járnak. max egy párkapcsijuk van.

bár mondjuk barátaim vannak,de a töbség immel-ámmal az,szóval nem én jutok elősször eszükbe.

2013. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és most ezért le kell pontozni, mert én elértem vmit az életben, és nem pedig a Gyakorin rinyálok, hogy nem értem el semmit? Aha, hát így nézve, hála istennek nem én vagyok a célszemély...
2013. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!