Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti szeretitek az anyósotokat,...

Ti szeretitek az anyósotokat, elviselnétek ha közel lakna, és minden nap átjárna párotok?

Figyelt kérdés
Ha nem,akkor miért nem?

2013. jún. 19. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mert egy eszméletlenül együgyü asszony az anyósom. :/


Minden sz@rságon órákon keresztül képes lelkizni, meg annyit beszél, hogy az hihetetlen. Még a hangyák nemi életéről is ódákat tud zengeni! -.-"

2013. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát én szeretem, vannak is közös programjaink, sportolunk együtt, recepteket cserélünk, segítünk egymásnak... nade hogy naponta egymás nyakára járjunk azt már nem. Heti 1-2 találka bőven elég.
2013. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Semmiképp nem viselném el.


Nincs vele nagy bajom,vannak húzásai,de mivel nem lakunk közel,így elviselhető.

De ha közel lakna,akkor garantáltan rajtunk lógna (telefonon is is próbál,de azt kihúzom és megoldva,ha fontos,akkor hiv mobilon,de azon nem fecseg órákat).


szerencsére párom sem akar túl közel lakni hozzá,neki is tökéletesen megfelel ha havonta 1 napot találkozunk velük.

2013. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Abszolút kedvelem az anyósom. Néha az agyamra megy, de ez természetes.

Bár nem lakunk közel, a férjem gyakran megy hozzá (hetente 2-3 alkalommal) és naponta beszélnek telefonon. Nem zavar. Anyósom egyedül van, igényli azt, hogy egy kicsit ápolgassuk a lelkét, nem tesz semmi rosszat, sőt sokat segít. Szerintem ez belefér.

2013. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Muszáj elviselnem, mivel gyalog 10 percre, kocsival 3 percre lakik. A párom tényleg mindennap megy, ő is minimum hetente megjelenik, vagy mivel közel dolgozunk egymáshoz, ott köszön be az irodámba - váratlanul.

Egyébként nincs bajom vele, szívesen beszélgetek vele, csak kicsit sok belőle, mindig nyomul, kaját csomagol, mindenfélét ad - olyat is, amire nincs szükségünk, meg pl. a saját levetett cuccait. Valami jó, a többit itthonra még elhordom, na de azért...

Viszont ő is tudja magáról, hogy "mindig ott van az emberek s*ggében". És viseljük el így. De azért a "kicsi fiacskáját" hagyhatná kicsit nőni.

2013. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Még ha szeretem is, akkor is sok lenne, ha minden nap átjárna, hiszen jóból is megárt a sok. :-)
2013. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretem,és nem is viselném el!

Igaziból azóta nem szeretem amióta vannak gyerekeink.Mindenbe belemagyaráz.Pl ha adok túrórudit a gyereknek az a baja,ha nem adok akkor meg az.Teljesen tökre mindegy mit csinálok,tuti az ellentétje lenne a jó.Még akkor is ha esetleg múltkor pont ezt mondta.

A páromnak meg nem létezhetünk mi,az a normális ha csak velük van amikor ott vagyunk,segítsen mindent,a gyerekeivel nem is kell játszani az udvaron.Még szerencse,hogy messzebb lakunk tőlük.Ja és még az se tetszik,hogy sosem normális kaját akar adni a gyerekeknek hanem krémtúrót,joghurtot,csokit,pufit.....

2013. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Én szeretem. Mondjuk lehet nem örülnék, ha közel lakna, mert így is szinte minden második hétvégére találnak a páromnak valami programot, amiben épp segítenie kell. Mondjuk rengeteg dolgot kapunk cserébe.
2013. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatban vagyunk, de semmiképp nem viselném el a napi átjárást. De szerencsére normális és jól tudja megvan a saját életünk! Be is tartja!
2013. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
az én anyósom 50 km-re lakik de a telefonos útmutatásaival így is kinyír , ha egy faluba laknék vele tuti zárnám a kaput. ha párom minden nap átjárna tuti hogy zavarna..... de még mindig jobb mintha ő jönne :-)
2013. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!