Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti szeretitek az anyósotokat,...

Ti szeretitek az anyósotokat, elviselnétek ha közel lakna, és minden nap átjárna párotok?

Figyelt kérdés
Ha nem,akkor miért nem?

2013. jún. 19. 15:43
1 2
 11/13 anonim válasza:

NEM! Anyosomek ide koltoztek hozzank, mert nem tudjak fenntartani magukat! Egy remalom amiota itt vannak. Anyosom egesz nap itthon van es ugy viselkedik mintha ove lenne a haz. FEL EVE koltoztek ide "egy rovid idore" de minden szarra szorja a penzt es esze agaban sincs elkoltozni. Minden nap pakolassza a dolgainkat jobbra balra, soa nem viszik ki a szemetet, a karpitot es a mokettat mar 2x kellett tisztitani a nyomi kutya miatt es amiatt, hogy minden a foldon landol (azelott 6 evig egyszer sem kellett). Uj kutyat hozott a hazba mielott velunk megbeszelte volna (pedig en terhes vagyok, nemsokara jon a baba es o meg egy allatot hoz pedig mar van egy kutyaja es egy macskaja, nekunk 1 macskank van mar 8 eve neki meg mostmar 3 hazialata lesz). Nem takarit maga utan, mindent szethagy, minden nap mos (pedig nincs is annyi mosnivalojuk, szerintem a tiszta ruhat mossa ujra). Aposom azt mondta, hogy "Nem neked kellene elvegezni az osszes hazi munkat dragam" Hogy mi a szosz?? O nem csinal semmit!! Ha megis akkor en meg kell csinaljam megegyszer mert szamara a konyha takaritasa abbol all, hogy a 2 kis szonyeget felveszi es 10 perc mulva vissza leteszi es ezzel meg van oldva, de megharagszik ha utanna en ujra felveszem es kitakaritok rendesen utanna, mert, hogy miert nem jo az ugy nekem? A baba cuccok beszerzesebe ismindig beleszol, hogy nekunk ez es ez kell, es hogy "de azt miert vettetek meg, inkabb vettetek volna azt mert annak szebb szine van" a pici ruhakat szetszedi nap mint nap es mar alig varja a baba erkezeset es folyamatosan mondja, hogy majd ezt meg azt csinald a picivel meg ezt meg azt add majd neki, meg ide vagy oda tedd a kisagyat" mintha legalabbis o lenne terhes, legtobbszor ugy is viselkedik, mert amit en megkivanok azt rittik o is megkivanja ..

Eleg indok kedves kerdezo? Mert ha nem akkor meg legalabb 10x ennyi van. De ugybar az utcara nem tehetem ki oket de gondolkodhatnanak az onnfentartason, mert lassan megorulok! (sajnalom, hogy ilyen hosszu lett)

2013. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó,de ebben az esetben ti is hibásak vagytok......én ezt nem tűrném!


"Nem neked kellene elvegezni az osszes hazi munkat dragam"


Én egy ilyen beszólás után,biztos megkérdeztem volna az apóst,hogy "Nem úgy volt, hogy csak ideiglenesen maradnak,drága apósom?"

2013. jún. 22. 02:26
 13/13 anonim válasza:
(Utolso vagyok) Tudod a gond az, hogy en mar beszeltem a ferjemmel mar nem egyszer errol a helyzetrol es mar az is volt, hogy mind a 4-en leultunk megbeszelni a dolgokat es azt mondtak "Rendben, igazatok van, ugy lesz" aztan 2 nap utan ujra a regi kerekvagasban voltunk es mar belefaradtam, de a ferjem azt mondja, hogy "Hat megsem tehetem oket ki az utcara .." es ugaza is van. (Kiegesziteskeppen egyszer hasznaltuk a konyhaszekrol a parnakat a teraszon eso utan, aposom kijott es mogorvan csak annyit mondott "EGYSZER mar megmondtam nektek, hogy azt ne hasznaljataok a teraszon" Ez volt az utolso csepp szamomra. Persze ez utan az eset utan a parnak "eltuntek" ugyan ugy, mint sok tanyer, evoeszkoz stb) Mar nem tudom, hogy mit csinaljak ..
2013. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!