Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom lekevert nekem egy...

Anyosom lekevert nekem egy pofont, szerintetek meglehet ezt bocsatani?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk hazasok a ferjemme,de mivel eddig kulfoldon dolgoztunk,volt hogy 1 evben csak 1-szer jottunk haza.\

1 honapja jottunk veglegesen haza,de amig kesz nem lessz a sajat hazzunk,addig ide koltoztunk anyosomekhoz.

Soha nem voltunk jo viszonyba,mert mar volt telefonon egy vitam anyosomal,amikor mi meg kulfoldon voltunk,akkor is a penzert,mert nem elegedett meg soha annyi penzel amit tollunk kapott 3-4 havonta.

Szoval epp foztem reggel a krumpi levest,amikor be jon anyosom a konyhaba,es amikor latta hogy eppen krumli levest fozok,akkor szova tette hogy marpedig az o fiu ugy szereti a krumpli levest ha jo sok ecet van benne,en probaltam neki el magyarazni hogy mi nallunk az a szokas hogy mindenki tesz maganak a levesbe,mert en nem szeretem az ecetet egyaltalan,kifejezettem utalom barmibe ha van.

Erre fel anyosom azt mondta,hogy hat igen,mert en csak magamra gondolok meg ilyenek,es akkor en mar nem birtam tovabb es azt mondtam neki,hogy idezem....bezzeg amikor kemenyen dolgoztam kint kulfoldon hogy maganak kuldjem a penzt akkor nem magamra gondoltam,es erre anyosom pofon vagott es kirohant sirva.

Persze a ferjemnek nem ugy mondta el ahogyan volt,hanem hogy en sertegettem ot,es kiabaltam vele.

Mindez a tegnap reggel tortent,azota a szuleimnel vagyok,es a ferjem minden percben telefonal,hogy menyek haza.

A ferjem szegyel ide jonni,mert en el meseltem anyamnak,es szinte vissza kellet hogy tartsam anyamat,hogy ne menyen anyosomat jol pofan vagni.Szerintetek mit csinaljak? Ti ezek utan szoba alnatok anyosotokkal?Koszonom a valaszokat.


2013. jún. 19. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen hülyeségen összevitatkozni ???? Döbbenet !


Ezek után álljon be az egész család a szorítóba és jól verjétek össze egymást, biztosan megoldódnak a dolgok.


(Bocs, de szörnyű a helyesírásod)

2013. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Az anyósod egy tuskó. Szerintem még ne menj vissza hozzájuk pár napig.
2013. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem verekdtunk ossze,mert nem utottem vissza neki.

Annyi becsulet bennem is van,hogy egy idos nonek nem utok vissza.

2013. jún. 19. 17:39
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Jézusom, szerinted az a megoldás, hogy anyád odamegy verekedni anyósodhoz? Egyik sem különb a másiknál. Egy krumplilevesen összeverekedni.:)
2013. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Elso sorban csak oda akart menni,NEM MENT!

Itt nem a levesrol van szo,hanem arrol hogy meg abba is belekotott hogy hogyan fozek.

2013. jún. 19. 17:45
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Én soha az életben nem mennék vissza hozzá ezek után, nem a vita, hanem a pofon miatt. Azért mindent nem kell eltűrni. Mi lesz a következő húzása? Fejbe vág a palacsintasütővel, ha összevitatkoztok?

Persze ezért a férjeddel nem kéne szakítani. Albérletbe nem tudtok költözni, vagy átmenetileg a te szüleidhez?

2013. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem ment, de azt írtad, hogy úgy kellett visszatartani, hogy oda ne menjen verekedni. Na, mindegy. Szerintem menjél szépen haza, beszéljétek meg, aztán lépjél túl rajta, úgyis elköltöztök nem sokára, jobb a békesség. Még szükség lesz az anyósodra nem is sokára.
2013. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Hat nagyon buta lennel visszamenni. Menjetek a paroddal a szuleidhez, vagy alberletbe. Nem kell elturni mindent , azert mert az anyosod.... Bocs az ekezetekert:)
2013. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Ez a helyesírás tényleg borzasztó!
2013. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
ne alacsonyodj le anyósod szintjére, menj vissza hozzájuk mutasd meg h téged keményebb fából faragtak és téged nem lehet beijeszteni. az h anyukád verekedne érted az szép és jó de gondolom már nem 5 évesek vagytok, talán meg tudod védeni magad.
2013. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!