Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A megcsalást meglehet teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalást meglehet teljesen bocsátani?

Figyelt kérdés

Tavaly a férjem megcsalt, nem testileg érzelmileg, szerelmes lett valaki másba, szinte azonnal el is mondta. Aztán elküldtem, ment a huza-vona egy darabig, téged szeretlek, őt szeretem, nem szeretek senkit, lezárom, újra kezdte, aztán előről. Fél évig bírtam, már csak azt akartam, hogy vége legyen így v. úgy, de ő nem akarja azt, a családját akarta és rám vágyik.

Én is feleismertem, a saját hibáimat, hogy mik vezettek idáig, meg akartam oldani, változtam, de a cirkusz végére valami eltűnt belőlem.

Valahogy rendeződtünk, sokat is tett(ünk) érte egy darabig, tudta, hogy nagy törés keletekezett bennem.

Most megint nem túl rózsás a helyzet, talán szét is megyünk, én még vártam volna tőle valamit. Lehet, hogy jobb is ha szétmegyünk és rájön, hogy mit kellett volna még tennie.

Úgy érzem, hogy ő is megváltozott és már nem tudok úgy nézni rá mint régen. Ennyi volt?

Ti megtudtatok teljesen bocsátani és új alapokkal folytatni tovább a házasságot? Mit tett ezért a férjetek és meddig?


2009. dec. 6. 13:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
nem lehet
2009. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt embere válogatja! Ezt nem dönthetjük el helyetted! Sztem gondolkozz erősen. Ha elég erős a kötödés, menni fog... a szívedre hallgass, még most, ha visszaél vele, akkor meg menjen a francba!
2009. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
50%
Szia!Szerintem itt nem a megcsaláson van a hangsúly, hanem a folyamaton ami eddig elvezetett. Valamiért nem működött a kapcsolatotok rendesen. Valamiért elhidegültetek!A leveledből ítélve annyira, hogy már kevés a valószínűsége, hogy rendbe lehessen hozni. Nem szabad annyira megváltozni, ahogy írtad, mert akkor már nem Te leszel és ha nem Te vagy nem leszel boldog sem! Akár, hogy döntesz ne add fel magad!
2009. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalást akár...esetleg...de ezt a cirkuszt, amint téged a férjed végigrángatott...!!! Szép az őszinteség, de ez már inkább kínzásnak tűnik! Persze hogy kihalt belőled minden érzelem. Én elhagynám a helyedben. De visszatérve az eredeti kérdésedre: nagyon-nagyon egyéniség függő, hogy túl lehet-e élni egy ilyen élethelyzetet. Ismerek párt, akik túlélték, olyat is, akik szétmentek. (Mióta vagytok együtt? Gyereketek van?)
2009. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

12 éves házasság és 3 gyerek. Igen inkábba cirkusz viselt meg, hogy szinte az orrom előtt zajlott, pofátlanul. Méltatlannak éreztem, mert amikor bevallotta (persze már sejtettem), én kértem, hogy élje meg, ne maradjon benne hiány érzet, de nem asszisztálok hozzá, bár a vége mégis ez lett.

De 2 nap múlva itt volt sírva, szerelmesen csak éppen akkor belém, bocsássak meg és beszéljük meg, aztán kezdte előről.

2009. dec. 6. 14:17
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez az én sztorim.Velem is ugyanez történt 2 éve.Együttérzek veled.Mi is csak sínylődünk azóta.
2009. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Velem kb ugyanigy volt 20 éve, két évig próbáltam túltenni magam rajra, az eredmény idegösszeomlás lett hosszas kezeléssel.

Utánna beláttam, hogy a gyerekek miatt se mehet igy tovább és elváltam.

Idöközben megtaláltam a páromat, és vele boldogan élünk.

2009. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most zajlik ez a történet.Csak én most vagyok terhes a harmadikkal.Én alá írom hogy mindenki változik egy kapcsolatban.Neki az volt a problémája hogy nem pátyolgattam eléggé.Valahol aláírom hogy beleszürkültem a hétköznapokba.De szerintem nem az a megoldás/gondolom én/, hogy keresünk valakit és felrúgunk mindent.Felnőtt emberek meg tudják beszélni a problémákat.Az én felfogásomban a család szent és sérthetetlen.És nem egy olyan dolog amit ha kedven tartja ott hagyok.Mert ő megtetette 2 hónapja és teljesen kivetkőzött önmagából.Sokáig a gyerekei felé sem nézett majd megjelent tegnap a mikulás csomagokkal.De azért hozta, hogy én "ne nyihogjak".Nem azért hogy a gyerekeinek örömet okozzon.
2009. dec. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
05.45-ös, akkor most elköltözött a férjed?Nálatok is becsúszott a 3.?Azért kérdem, mert nálunk is hasonló dolgok történtek, és a történtek után csúszott be a 3.gyerkőc, aki azóta megszületett.Mi sosem költöztünk szét(pedig kellett volna), de a férjem kezdettől fogva úgymond minket választott, ahogy kiderült és a másik nővel megszakított minden fajta kommunikációt.De én azóta sem bízom meg a férjemben, hatalmas törést okozott a lelkemben és ezek után így vállalni még egy gyereket nem volt egyszerű.Rohadt sokat tipródom mai napig.Csak nehogy én is idegösszeomlást kapjak.
2009. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

05.45-ös Most várod a harmadik gyereketeket és a férjed lelépett? Nem is próbálkozik a hazamenetelel? Hogy bírod?


Úgy néz ki ez a 3-as szám egy szerencsételen szám, lehet, de nagy változáspkat hoz az tuti.

2009. dec. 7. 12:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!