Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meglehet bocsatani azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsatani azt ha megcsalnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ha szereted.
2011. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%
meglehet, csak beszéljétek meg
2011. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2011. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
49%
nem az a lényeg, hogy "mi?". az a lényeg, hogy "miért?" és ez amúgy mindenre igaz.
2011. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Számomra nem megbocsátható.Én ha szeretek valakit akkor nem csalom meg azaz forditva is igaz,ha szeret még akkor nem csal meg.Nekem nem fér bele egy kapcsolatba a megcsalás,ugyis kivetné a további évekre a hangulatot.Utána már nincs az az isten h megbizzak valakiben.
2011. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
Meg, de vissza kell adni :P
2011. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Ha valakit szeretek akkor nem csalom meg, meg sem fordul a fejemben, más férfi nem létezik a szememben akire "úgy" tudnék tekinteni, ennek oda-vissza kéne működnie.

Nyitott kapcsolatról, 3. fél bevonásáról (szexben pl.) is megvan a véleményem...nem normális.

Ha valami nem ok, akkor zárják le, ha meg igen akkor nincs szükség megcsalásra (se érzelmire, se szexuálisra, amibe nálam már a csók is beletartozik).

2011. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt csak mondani lehet, hogy megbocsátottam, de érezni nem. Egy ilyen tüske az egész kapcsolatot megmérgezi. Lehet, hogy egy idő után már nem kerül szóba, de a félelem megmarad, és rágja azt, aki ekkorát csalódott a másikban.
2011. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
15%

szerintem a felfogásodtól függ. én sokáig azt gondoltam, nem vagyok az a megbocsájtó típus, de rájöttem, hogy tökéletesen külön lehet választani a szerelmet és a szexet. szerelmes vagyok, de ha megkívánok mást, lefekszem vele. a pasim is ugyanígy van vele. persze nem ész nélkül. 5 évben egyszer fordult elő. nekem az a fő, hogy a lelke az enyém, és állítom, a mi kapcsolatunkat éppen ez a nyitott felfogás juttatta el arra a szintre hogy el sem tudjuk képzelni az életünket egymás nélkül. ha a párod megcsalása pusztán a testiségről szólt, és érzelmekkel nem csalt meg, akkor bocsáss meg neki :)

üdv!

2011. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg lehet bocsátani, de azt tudnod kell, hogy utána már semmi sem lesz ugyan úgy, mint régen. Meging a bizalom, sőt van, hogy teljesen megszűnik. Pokolian nehéz utána újra elérni azt, hogy a megcsalt fél ismét megbízzon a hűtlen párjában. Persze, nem lehetetlen, de az esetek 99%-ában úgyis szakítás lesz a vége, pont a bizalom hiánya miatt.
2011. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!