Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gáz ha nem adok az apósomnak...

Gáz ha nem adok az apósomnak még 200 Ft-ot sem?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a férjem külföldön dolgozik, viszont az apját utálom!

Azért mert nem egy család fenntartó soha életében nem volt munkahelye, és dolgozni nem szeret! Viszont gyerek gyártás az ment nála, nincs bajom azzal csak hogy úgy élnek mint a c*gányok és a az egyik gyereke hasonlit is rá 20éves munkája nincs, 2 gyereke van és a nője még főzni sem tud! Szerintem ez a szomorú!Bár ez a fiú utálja is a férjemet! Az após ha oda megyünk, na meg az anyós se különb állandóan a pénzről beszél, hogy nincs pénzük, az aranyokat beadták a zálogházba, nincs pénz kiváltani, a kórházba menni e kell, közben már ezzel is buktak le hogy nem is létezett semmilyen lábműtét anyósnak, csak kitalálták hogy adjunk 20.000 Ft-ot!

Volt hogy olyat hazudtak hogy páromnak befizettek valamit ami 10.000 ft volt, ők a sz@r evők biztos nem fizették mert mikor 5.000 ft csekk jött ki sem fizették be. Egyébként ez akkor volt mikor oda volt még bejelentve!

Apósom az rászokott hogy kunyerálgat apró pénzt, de mivel a múltkor a párom sem adott, és ma találkoztam az apóssal mondja adjál már 200 Ft-ot mondom nincs nekem, erre üvöltve hát akkor neki honnét legyen!


2013. jún. 25. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen gáz! Az apósod felnevelte a férjedet, te meg kétszáz forintot sajnálsz tőle?
2013. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen az én szégyellném.
2013. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Én 200 forintot a hajléktalanoknak is szoktam adni, nem hogy az apósomnak.
2013. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hajléktalannak én is oda adom, de az apósom meg vigye a kocsmába mert nem kenyeret vesz belőle az biztos!


Ráadásul a hátunk mögött is kibeszélnek mindkettőnket! Azért mert nem pénzeljük őket, úgy ahogy a többi gyerek sem pénzeli, hisz a párom nem könnyű hanem nehéz fizikai munkát végez! A másik furcsaság hogy anyósom a másik menyének a fenekét is kinyalja, de a saját fiáét meg nem! Neki nem ad egy tányér levest sem, de a menyének igen, ha oda megyünk akkor sem vagyunk megkínálva egy pohár vízzel sem!

Na meg arról nem is beszélve hogy mi hozzánk soha nem jönnek, ja csak régen mikor pénzért kellett jönni, hiába ígérte meg anyós ő sem jött!

2013. jún. 25. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire rossz a kapcsolat, nem értem egyáltalán minek jártok össze.
2013. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég ritkán járunk össze, kb 7 hetente jön haza a párom és olyankor megyünk azon a héten 3szor elég az
2013. jún. 25. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Lehet, hogy nem lesz népszerű a véleményem, de szerintem sem gáz. Nézd, a párod azért gürizik külföldön, távol tőled, nyomja a melót, hogy jussatok egyről a kettőre, és ne legyenek anyagi gondjaitok. Az hogy tróger az apja és a testvére, arról nem ti tehettek. Főleg a testvér - ugyanúgy kimehet külföldre ő is szerencsét próbálni, aztán lehet ugyanazt csinálni, mint a párod. Én sem adnék. Ha tejre, kenyérre kellene, akkor vennék nekik és átvinném, de egyébként a 200 Ft mire lenne elég? Szóval, inkább menj át máskor a túloldalra, vagy kerüld ki, ahogy észreveszed, veled ne óbégasson az utcán, hogy neki nincs.
2013. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!