Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » EGy újabb anyósgond? Anyósomma...

Anyács kérdése:

EGy újabb anyósgond? Anyósommal egy telken élünk, külön lakásban. Mióta megszületett az unoka, azóta teljesen megbolondult. Próbálom normálisan kezelni a dolgokat, egyik fülön be-másikon ki, de lassan megint elszakad a cérna, és kitálalok.

Figyelt kérdés

Ennek mindig sértődés a vége, és mindig ő jön ki jól belőle, és mindenki más szarul érzi magát. Költözni még nem tudunk.


Gondoltam elmesélem neki, hogy felvették a bölcsibe a gyereket. Első kérdése volt, hogy mikor lesz a szülői? merthogy ő is el fog menni rá, hogy meghallgathassa, hogy miket mondanak. (Pont szabin lesz abban az időszakban, tehát sajna el tud menni). Mit mondjak neki? Arra gondoltam, hogy majd legközelebb mondom neki, hogy apukámat is elhívtam, aztán vagy ézreveszi magát vagy nem. Agyamra megy komolyan.



#anyós unoka
2013. jún. 26. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Anyuka, nem kell el menni a szülőire, mert az a szülőknek szól, vagyis nekem és a fiának! Felnőttek vagyunk, meg tudjuk oldani!
2013. jún. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Kétféle topic van. Ahol arra panaszkodnak, hogy a nagyszülő nem foglalkozik a gyerekkel, és a másik, amiben túl sokat foglalkozik a gyerekkel.


Egyébként miért ne kísérhetne el egyszer a szülőire? Én örülnék, hogy érdekli a gyerek dolga.

2013. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért, mert sajnos már ő átesett a ló tuloldalára, és anyaként viselkedik, mindenben ellentmond nekem, nem tartja tiszteletben a döntéseimet, ő mindenből jobbat csinál, és stb.

Apukámék a másik utcában laknak, és ők tudnak normálisan viselkedni.

2013. jún. 26. 12:39
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Le kell állítani és kész, majd attól észhezkap
2013. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
És a párod miért nem állítja le?
2013. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már sokszor szóltunk, több családtag is ,de nem történik változás, csak egy hatalmas veszekedés, sértődés, elvonul, két hétig minden ok, aztán kezdődik előről!
2013. jún. 26. 12:43
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Cuccoljatok amint lehet! Ne kommunikálj vele, ha nem ért a szép szóból!
2013. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
De ilyen esetben miért nem mondod, hogy köszönöm nem kell elmenni? Ez nem sértő, lehet kedvesen is mondani. Vagy egyszerűen azt mondod ha erősködik, hogy nem mondod meg mikor lesz és kész. Akkor mit csinál?
2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha kedvesen szólok, akkor is megsértődik, és utána elpofázza máshogy a férjemnek, és aztán kezdődik a patária.
2013. jún. 26. 13:29
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Még most kellene leállítani, mert később is mindenbe bele fog szólni, mondván hogy eddig is ott volt mindig. Nem irigyellek miatta.
2013. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!