Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » En vagyok a szemet amiert...

En vagyok a szemet amiert nincs kedvem egyutt tolteni az idot egy alkoholistaval?

Figyelt kérdés

A parommal nem lakunk meg egyutt, ingazunk a ket szuloi haz kozott. Vagyis ingaztunk, merr mostansag nem megyunk at hozzajuk. A parom anyja alkoholista, a legrosszabb homokba-dugom-a-fejem fajtabol, de ez mostanaig nem volt olyan szornyu. Csakhogy a parom apukaja fogta magat es lelepett a nyarra, es azota elszabadult a pokol.


Anyuka minden este pit.s@ reszeg (csendesel reszeg amugy), en mar attol rosszul vagyok ahogy a keresztbe allo szemeivel nez minket es probal jopofizni, hatha nem vesszuk eszre mi van vele. Aposnal a lexarom tabletta olyan jol mukodik, hogy otthagyja a csaladjat ket honapra. Mindemelle van egy bolond es rosszindulatu nagymama is, aki mindenkit az oruletbe kerget az allando rinyalasaval. Mast se tud csak sirni, es anyosom ezt kapja nonstop - ezert is iszik.


A parom megkert h legyunk most kicsit naluk de en megmondtam, hogy amig nem lepnek semmit ezugyben, addig en nem megyek oda. Gyulolom az egeszet, undorito, teljesen lenullaz. Nem es nem.


Szemet vagyok? Parom szerint cserben hagyom, szerintem nem.


2013. jún. 28. 02:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy szemét, én sem mennék.
2013. jún. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Már miért hagynád ezért cserben? Ne várja el tőled, hogy emiatt stresszeld magad. Menjen látogassa meg az anyukáját amikor jól esik neki, de másokat nem kényszeríthet rá. Viszont nem hiszem, hogy javulni fog a helyzet, sajnos aki már alkoholista annak nagyon nehéz visszalépni a normális életbe.
2013. jún. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Szemet vagy igen. A parodnak szuksege lenne rad, hogy kitartson ebben e helyzetben, de te meg dafke viselkedsz mint egy gyerek.
2013. jún. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Nos, ha egy kicsit is komolyan gondolod a paroddal, akkor igenis menned kell. Az alkoholizmus betegség, a legritkább esetben lehet ki gyógyulni belőle egyedül. Most, hogy a férj nincs mellette, megnagyobb szüksége lenne a családja segítségére. Amit te csinálsz, pont ugyanolyan rossz, mint amit a férje....
2013. jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Salx Narval ***** válasza:
19%
Azt hiszem, ha szeretnétek valamikor együtt élni a pároddal, akkor el kellene fogadnotok egymásért, a másik esetlegesen nem kívánt családtagjait is, pláne, ha ez a másiknak nagyon fontos lenne. Neked, hogy esne, ha ő fordítana hátat a te családtagjaid esetleges problémáira, mondván a te családod, a te gondod? Ne gondold, hogy a párod nem látja mi a helyzet, de ő akkor is az anyukája és most segítségre szorul. Én átgondolnám a helyedben a dolgot.
2013. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted a legrosszabb alkoholizmus a homokba-dugom-a-fejem fajta? Pff.. mit ne mondjak, szerencsés vagy ha ezt hiszed. A párod nem véletlenül kért meg rá hogy legyetek nálatok. Szerintem félti a családját. És ha ez így van, akkor szemét vagy mert mellette kéne állnod. Ha az anyja nem zavar sok vízet akkor miért baj ha ott vagytok és a barátod oda tud figyelni anyukájára?
2013. jún. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

"Szemet vagy igen. A parodnak szuksege lenne rad, hogy kitartson ebben e helyzetben, de te meg dafke viselkedsz mint egy gyerek.

"

Te még biztos nem voltál ilyen helyzetben,azért állsz így hozzá. Az egyik volt pasim anyja is alkoholista,az apja meg egy undorító idegbeteg barom. Utáltam átmenni,mert az anyja állandóan részeg volt és üvöltött.

2013. jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

te meg még életedben nem éltél normális felnőtt kapcsolatban, ha azt hiszed, hogy mindig csak a saját érdekeid a legfontosabbak.

Ezzel a hozzáállással sem te, se a kérdező nem fog soha megélni normális párkapcsolatot.

Hisztikézzetek csak, mert valamit ki kellene bírni.

2013. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

Te még biztos nem voltál ilyen helyzetben,azért állsz így hozzá. Az egyik volt pasim anyja is alkoholista,az apja meg egy undorító idegbeteg barom. Utáltam átmenni,mert az anyja állandóan részeg volt és üvöltött.


Aki így ítélkezik mások felett, az biztos tökéletes!

Gratulálok!

De nem rólad van szó! Kit érdekel a volt pasid.

A kérdezőnek: Ha most nem bírsz ki rövid időt sem a párod családjával, számolj azzal, hogy később ez konfliktusokhoz fog vezetni.

Ha a párod kér, tedd meg...ha egyedül hagyod a bajban, majd keres mást aki megérti!

Hosszú távon ez biztos nem járható út.

2013. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

"te meg még életedben nem éltél normális felnőtt kapcsolatban, ha azt hiszed, hogy mindig csak a saját érdekeid a legfontosabbak.

Ezzel a hozzáállással sem te, se a kérdező nem fog soha megélni normális párkapcsolatot.

Hisztikézzetek csak, mert valamit ki kellene bírni."


Húúú,de jól ismersz,gratulálok. :) az említett kapcsolatom 18 évesen volt,persze,hogy nem szerettem hallgatni,hogy üvöltözik egy idióta alkoholista nő folyamatosan,meg ránk tör állandóan a hülyeségével.

És normális felnőtt kapcsolatban élek jelenleg. Nem a saját érdekeimet nézem,de persze ezt megint csak jobban tudod,mert jobban ismersz,mint a saját párom,akivel élek.

2013. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!