Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék csinos lenni /középk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék csinos lenni /középkorú vagyok/Milyen ruhában illik esküvőre menni? Muszály a két ruha? Templomba milyent illik felvenni? És utána a vacsorához?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom,de a muszáj-t azt "j" vel illik írni.
2012. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell két ruha. Akkor kell a két ruha, ha a szertartásokon elegánsabb ruhában jelensz meg, és a bulira szellősebbe öltözöl, de ha nem akarsz flancolni, akkor eleve valami csinos nyári ruhában, vagy visszafogottan elegáns koktélruhában mész a szertartásra, és akkor felesleges átöltöznöd. Az esküvőn nem a vendégeknek kell felvonultatni a csini ruháikat, hanem a menyasszonynak :)
2012. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vendégként vagy menyasszonyként?


Templomba sokat takaró (térd alá érő, váll nem lehet fedetlen) ruhában illik menni. Minden más "ahogy tetszik".

Ha menyasszony vagy, akkor pláne, akár farmerben is lehet esküdni, nincs megkötés.


Vendégként koktélruha, vagy bármilyen csinosabb ruha jó.

2012. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felül nyitott (pl spagettipántos) a ruha, akkor érdemes bolerot vagy kendőt vinni és a templomi tartózkodás alatt letakarni a dekoltázst/vállakat.
2012. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már sok esküvőn. Az ilyen középkorú nők általában egy csinosabb kosztümbe mentek mindig. Én neked is ezt ajánlom. Nem feltétlen muszáj feketét, vagy fehéret, valami színesebb kosztüm is bőven jó. Ha viszont ilyen csinibaba anyuka féle vagy, és vékony nagyon a testalkatod, és nem ráncos kicsit se a bőröd akkor valami alkalmi ruhát nézz ki magadnak.


[link]

Egy ilyen esetleg szép lehet, ha szereted a színes fiatalod holmikat. Viszont, ha nem szeretsz nagyon fiatalosan kinézni, de még is csini akarsz lenni a korodhoz képest akkor egy ilyet ajánlok:


[link]

2012. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Középkorú? az gáz...pontos j-vel

pontozzatok le nyugodtan, hogy nem ebbe kell belekötni..de alapműveltség..

2012. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!