Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom évek óta zaklatja a...

Apósom évek óta zaklatja a feleségemet. Esetleg én, mint 3. fél, tehetek-e feljelentést ellene?

Figyelt kérdés
Tökéletesen kimeríti apósom a zaklatást fogalmát a lányával szemben. Elképesztően elegem van belőle, és tenni akarok valamit jogi úton. Szépen oda fajul a dolog, hogy a feleségemmel már marjuk egymást miatta.
2013. júl. 1. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a feleséged örülne neki, ha feljelentenéd az apját?
2013. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő nem képes tenni ellene, viszont ő is őrlődik, gyötri magát. Most, amit mondasz az, olyan dolog, hogy az a nő sem képes tenni a helyzet ellen semmit, akit a férje ver.
2013. júl. 1. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtál részleteket, hogy mit tesz apósod, csak azt, hogy marjátok egymást miatta, ebből nekem az jött le, hogy ő védi esetleg az apját.
2013. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Telefonos zaklatás a létező összes telefonon (mobil, lakás munkahelyi). A beszélgetés egyoldalú, az öreg fenyegetőzik, hogy tönkre tesz minket, amit kapott a párom 12 éve autót, azonnal adjuk vissza neki. Illetve én vagyok mindenfélének elmondva :) Mellesleg kijelentette az esküvőnk előtt, hogy neki már csak az az élet célja, hogy mi szétmenjünk, ő ekkor lesz boldog. Reggel vele indul a nap, és természetesen vele is fekszünk. A lánya csak azért nem tesz ellene, mert az apja. Holott a pokolba kívánja legtöbbször.
2013. júl. 1. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
A feleséged mégha gyötrõdik is,a kkor sem akarja az apját bajba keriteni. Szerintem a feleséged tudta nélkül te sem teheted az apósoddal, hogy feljelented.
2013. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pontosan tudja a feleségem, hogy fel fogom jelenteni, persze ha lehet. Nem kérem a beleegyezését, sem a segítségét. Ez az én életem is.
2013. júl. 1. 20:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem érnél el a feljelentéssel, csak megharagudna rád a feleséged, de az apja ellen úgysem tudnának semmit tenni.

Borzasztó lehet így élni.:( Valószínűleg nem normális az apja, de mégiscsak az apja. Ő mondhat rá bármit, szidhatja, de te nem, mert az apja, és ha támadod, akkor ő védeni fogja.

2013. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést!
2013. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úristen, de béna a feleséged. Én már rég helyretettem a sokkal agresszívabb apámat a 40 kilómmal. Mondd neki, hogy szedje össze magát, te meg jelentsd fel.
2013. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó tegyük fel, valóban ez miatt tönkre megy a házasságunk, de ezzel mit ér az apja? Belegondolt, hogy elveszíti a lányát? Gondolom nem, mert ennek ellenére csinálja, amit csinál. Itt nincs jó megoldás, csak az, hogy végzéssel, félre állítom és leszáll a családunkról.
2013. júl. 1. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!