Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14éves gyerek tehet...

Egy 14éves gyerek tehet feljelentést? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
na anyumat is mindig bántalmazza az anyum tesoja meg mindig mondja hogy megöli,már én is kaptam tőle sokszor pofonokat..tesomat is mulkor megverte elégge..és én ezt már nem birom,anyum mondta hogy tesz feljelentést de nem mer
2013. jún. 1. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tehetsz, sőt, ha ilyen a helyzet, kell is! Felhívod a rendőrség számát, (107) és ott majd megmondják, mit kell tenned.
2013. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben simán, és komolyan is veszik. Akár a rendőrséghez is fordulhatsz, de még a kerületi védőnőhöz is, családsegítő, gyámügy, de elvileg az iskolában is kell lennie gyermekvédelmi felelősnek. Kérdezz meg egy tanárt, ha nálatok nincs kitéve a faliújságra az elérhetősége.
2013. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
ne telefonálj a rendőrségre hanem menj be. a telefont esetleg csak betyárkodásnak nézhetik...
2013. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb, mikor erőszakoskodik veletek, hívd fel rögtön a rendőrséget, a hangok hallatán hidd el, kimennek. Nem értem, anyukád miért tűri, hogy verjen benneteket?
2013. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát köszi nektek,majd vagy elmegyek valakivel vagy a tanárral beszélek...
2013. jún. 1. 13:20
 6/16 A kérdező kommentje:
azt én sem tudom csak fél,de már nem ütötte meg itet azé egy ideje csak fenyegeti meg ha kijönne a börtönből megkeresne mondta....
2013. jún. 1. 13:22
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamu az egész.
2013. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, te vagy egy nagy kamu.


Jól mondták az előzők, a rendőrők komolyan fognak venni! Muszáj nekik!

2013. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És ki bántalmaz titeket? ez kimaradt az irományodból
2013. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az anyja tesója, ha jól vettem ki.
2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!